دوشنبه، ۲۹ آبان ۹۶ - ۱۱:۰۶

نمایشگاه اتوکام یکی از با قدمت ترین نمایشگاه ها و رویدادهای حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات محسوب می شود. این نمایشگاه بعد از الکامپ بزرگترین رخداد فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور بشمار می آید و نامی آشنا برای فعالان این حوزه است (Autocom2017) که بحمدا… توانسته جایگاه خود را در کشور بدست آورد.

 

 

استان اصفهان با دارا بودن دانشگاهها و موسسات آموزش عالی متعدد و بیش از ۳۰ هزار دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در این حوزه از استانهای برخوردار در این زمینه است و  دارای توانمندیهای بسیاری چه از نظر دانش فنی و چه از نظر نیروی انسانی است و در صورتیکه مسئولین توجه بیشتری به این صنعت سبز داشته باشند بسترهای لازم برای تحولی عظیم در زمینه های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در استان وجود دارد.

شورای سیاست گذاری نمایشگاه از چندماه قبل جلسات خود را با حضور هیات رئیسه سازمان، مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری، معاون توسعه فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی و مدیریت مخابرات منطقه اصفهان که هرکدام تقش پررنگی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایفا می نمایند تشکیل و با خردجمعی برای هرچه بهتر برگزاری نمایشگاه برنامه ریزی های هدفمند و مشخصی را تدوین نمود تا کمیته اجرایی که تیمی حرفه ای و باسابقه در برگزاری نمایشگاه می باشند در پیاده سازی برنامه ها تلاش نمایند.

بیست و سومین نمایشگاه اتوکام با رویکرد جدید از ۳۰ آبان تا ۴ آذرماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی اصفهان واقع در پل شهرستان با حضور بیش از ۱۰۰ شرکت، مراکز آموزشی، دانشگاهها، سازمانها و ادارات دولتی و فروشگاهها در چهارسالن، آخرین دستاوردها و نوآوری های خود را در معرض دید متخصصین، کارشناسان، دانشجویان و عموم مردم قرار می دهند و با ایجاد فضای گفتگو و تعامل تمامی فعالان در حوزه سخت افزار، نرم افزار، شبکه های داده و امنیت فضای تبادل اطلاعات، اینترنت، آموزش و پژوهش، تجارت الکترونیک و دولت الکترونیک و مخابرات میزبان علاقمندان می باشند.

اختصاص غرفه ویژه استارتاپها، شرکتهای دانش بنیان، کسب و کارهای نوپا، مراکز رشد و دانشگاهها از مزیت های بارز این نمایشگاه است.

از همه فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، اساتید محترم، دانشجویان، متخصصین و کارشناسان و علاقمندان جهت حضور و بازدید در ۵ روز برگزاری نمایشگاه از ساعت ۱۵ تا ۲۱ و روز پنجشنبه دوم آذرماه از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ صمیمانه دعوت بعمل می آورم. شایسته است از یکایک همراهان و عزیزانی که ما را در برگزاری این نمایشگاه یاری می نمایند کمال تشکر را داشته باشم.

شرکت  پویاسازان

گروه آیسا

منبع

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi