چهارشنبه، ۱۹ تیر ۹۸ - ۰۳:۳۸

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان گفت: چشم‌انداز این سازمان براي افق ۱۴۰۰ در هوشمندسازی شهر پیشرو، در حکمرانی مطلوب IT پیشران و در درآمدزایی ICTپایدار است.

سیدحمیدرضا ابطحی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: ماموريت سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات توانمندسازي شهرداري اصفهان در جهت جلب رضايت شهروندان و تحقق تعالي سازماني شهرداري با به‌کارگيري قابليت‌ها و ظرفيت‌هاي فاوا است.

وی با اشاره به اولویت‌های راهبردی ICT  شهرداری اصفهان در سال۹۸، تصریح کرد: هوشمندسازی هدفمند شهر در حوزه‌های اولویت‌دار شهرداري، ارتقاء و يکپارچه‌سازي خدمات الکترونيکي شهروند محور، ارزش‌آفريني با استفاده از سرمايه‌هاي ICTشهرداری و افزایش مشارکت فراسازمانی با استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاران از جمله اين اولويت‌ها است.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان افزود: کاهش وابستگی غيرضروري به پيمانکاران در اجراي پروژه‌هاي ICT، سازماندهی و یکپارچه‌سازی تمام داده‌های شهرداري و ارائه خدمات داده، ارتقاء نقشICT در تعالی سازمانی شهرداری، افزایش نقش ICT در تحول کسب و کار شهرداری و حفظ و ارتقاء زیرساخت‌های فنی ICT شهرداری از دیگر اولویت‌های راهبردي ICT  شهرداری اصفهان در سال‌جاری به شمار می‌رود.

وی با اشاره به خط مشی مدیریت فاوا در سال ۹۸، گفت: هم‌افزایی، اعتماد و احترام متقابل با شهرداری، ارتقاء تخصص تا کسب مرجعیت،  مديريت بهينه زمان، توجه به درآمدزايي جلب مشارکت بخش خصوصي، استفاده بهينه از سرمايه‌هاي انساني، اطلاعاتي و سازماني،  همکاري اثربخش کاركنان و تقويت كار گروهي، بكارگيري حداكثري ابزارهاي فناوري اطلاعات و كاهش مصرف انرژي و كاغذ از جمله موارد خط مشي مديريت فاوا در سال‌جاري است.

ابطحی گفت: در سال گذشته ارائه خدمات الکترونیکی با اولویت نياز شهروندان، تقويت کيفيت محصولات و خدمات فاوا با رويکرد كاهش بهاي تمام شده، يكپارچه‌سازي دارايي‌هاي اطلاعاتي شهرداري، كاهش وابستگي در محصولات و خدمات استراتژيكICT  شهرداری به تأمین‌کنندگان، ارائه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات با رویکرد مشارکت با بخش خصوصي و تقويت همکاري و تعامل با نهادهاي اجرايي از جمله سياست‌هاي مصوب شوراي عالي برنامه‌ريزي اين سازمان بوده است.

شرکت  پویاسازان

گروه آیسا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi