دوشنبه، 08 مهر 98 - 08:16

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

سیدحمیدرضا ابطحی با اعلام این خبر گفت: با توجه به خرید و نصب باکس فیبرنوری ۷۲ نقطه ترافیکی و نیز تأمین کابل فیبر نوری و اتمام پروژه کانال‌سازی برق، شبکه، فوندانسیون و هندهول ۷۲ نقطه ترافیکی شهر، امید است تا پایان سال تعداد نقاط ترافیکی و تقاطع های متصل به شبکه فیبر نوری سازمان فاوا شهرداری اصفهان از مرز ۲۲۰ تقاطع عبور کند.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان با اشاره به  نظارت سالانه بر اجرای شبکه اختصاصی فیبرنوری و تقاطع های سطح شهر اضافه کرد: حوزه معاونت شبکه و زیرساخت این سازمان در طی یکسال گذشته طراحی و نظارت کانال سازی فیبرنوری خیابان چهار باغ عباسی را نیز به انجام رسانده است.

وی در ادامه از طراحی شبکه فیبرنوری  داخلی ساختمان های باغ پرندگان، میدان میوه و تره بار شهرداری در یکسال گذشته خبر داد و افزود: پشتیبانی بی وقفه از تجهیزات و تاسیسات مرکز داده شهرداری و نیز شبکه فیبر نوری اختصاصی به طول ۳۴۰ کیلومتر(کابل) از دیگر فعالیت های سازمان فاوا در این مدت بوده است.

بر اساس این گزارش احسان جعفری، معاون شبکه و مرکز داده سازمان فاوا شهرداری نیز  به پشتیبانی شبکه داخلی شهرداری شامل ۱۰۰ ساختمان و ۱۰۳ لینک بی سیم اشاره کرد و افزود: پشتیبانی از شبکه ارتباطی تقاطع های فعلی سطح شهر به تعداد ۱۵۰ نقطه و اینترنت شهرداری مجموعاً با پهنای باند ۱۰۶ مگابیت بر ثانیه نیز بر عهده این سازمان است.

وی با اشاره به خرید فایروال لبه اینترنت  و تامین و به روز رسانی سیستم مقابله با تهدیدات در لایه کاربران (آنتی ویروس) شبکه شهرداری یادآور شد: سازمان فاوا پشتیبانی از کلیه دستگاه ها و تجهیزات سخت افزاری، دوربین های نظارت تصویری، تجهیزات ناوبری اتوبوسرانی و خدمات شهری شهرداری و … به تعداد بیش از ۱۰هزار دستگاه  را نیز عهده دار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi