پنجشنبه، 12 تیر 99 - 01:36

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

 

 

اتاق بین‌المللی جوان جهان (JCI) شب گذشته (۱۱ تیر) از قرار گرفتن وحید رجبلو، کارآفرین ایرانی و بنیان‌گذار توانیتو به‌خاطر تاثیرگذاری در کسب‌وکار و کارآفرینی در بین ۱۰ فرد تاثیرگذار دنیا  خبر داد. این برای اولین بار است که یک ایرانی در فهرست ۱۰ نفر افراد تاثیرگذار دنیا از طرف اتاق بین‌المللی جوانان جهان (JCI) قرار می‌گیرد.

به گزارش پیوست،‌ پیش از این  وحید رجبلو، در بین ۲۰ جوان تاثیرگذار دنیا قرار گرفته بود. در آن مرحله، اتاق بین‌المللی جوانان جهان، برای انتخاب ۱۰ فرد تاثیرگذار دنیا رای‌گیری مردمی و قضاوت کمیته داوران را در نظر گرفته بود. وحید رجبلو با اجرای پویشی در صفحه اینستاگرام و توئیتر خود، مردم ایران را دعوت کرد تا در این مسیر همراه او باشند و به او رای دهند.  پس از پایان مرحله رای‌گیری، این ۲۰ جوان و کارنامه‌شان در مقابل تیم داوری قرار گرفتند.

در بیانیه مطبوعاتی اتاق بین‌المللی جوانان جهان آمده است که دلیل انتخاب این افراد همگام بودنشان با روحیه و ذات این اتاق است. همچنین دستاوردهای خارق‌العاده این افراد در توسعه فردی، تجارت، کارآفرینی، اقدامات اجتماعی و همکاری‌های بین‌المللی دلیل دیگری برای انتخاب این ۱۰ فرد تاثیرگذار و شایسته است.

وحید رجبلو، کارآفرین و بنیان‌گذار توانیتو به عنوان اولین ایرانی در جمع ۱۰ نفر افراد تاثیرگذار دنیا قرار گرفت

وحید رجبلو درباره انتخابش به‌عنوان یکی از ۱۰ جوان تاثیرگذار دنیا چنین گفت: «این برای من مایه‌افتخار است که به‌عنوان اولین ایرانی جزء ۱۰ فرد تاثیرگذار دنیا قرار گرفتم. اتاق بین‌المللی جوانان جهان به این دلیل من را انتخاب کرد که توانسته‌ام موفقیت‌هایی در حوزه، تجارت، کسب‌وکار و کارآفرینی داشته باشم.»در کنار وحید رجبلو، ۹ جوان تاثیرگذار دیگر از کشورهای هند، کلمبیا، ایرلند، سوریه، آفریقای جنوبی، انگلیس، رومانی، تونس و بنین قراردارند. اتاق بین‌المللی جوانان جهان قرار است در مراسمی از این ۱۰ فرد تاثیرگذار دنیا قدردانی و آن‌ها را در صحنه جهانی به دنیا معرفی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi