شنبه، 11 مرداد 99 - 08:22

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

 

سیزدهمین فراخوان عضویت مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس منتشر شد. تیم‌ها و شرکت‌های نوپای فعال در حوزه‌های «مکانیک پیشرفته و مکاترونیک»، «برق و تجهیزات الکترونیکی»، «نانوتکنولوژی و مواد پیشرفته»، «سلامت و تجهیزات پزشکی»، «فناوری‌های دیجیتال و IT» و «انرژی‌های تجدید پذیر» می‌توانند در سیزدهمین دوره پذیرش متقاضیان عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس شرکت کنند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، از مزایای عضویت در مرکز رشد فناور نخبگان می‌توان به فرصت مناسب برای کسب و‌کارهای نوپای نوآورانه برای استقرار در بزرگ‌ترین پارک فناوری کشور، استفاده از خدمات متنوع تجاری‌سازی و کسب وکار، همجواری با بیش از۴۲۰۰ نیروی متخصص و ۲۵۰ شرکت فناور و دانش‌بنیان، استقرار در فضای کاری اشتراکی، شناخت بازار هدف، استفاده از منتورهای مرکز، اطلاع‌رسانی و شبکه سازی و آموزش و توسعه مهارت‌های فردی و تیمی اشاره کرد.

متقاضیان پس از تکمیل و ارسال فرم عضویت در گام اول، در ادامه باید اطلاعاتی در مورد تیم کاری و طرح مورد نظر خود ارائه دهند. در صورت تایید اولیه طرح، جلسه معارفه به صورت عمومی و جلسه مصاحبه به صورت اختصاصی برگزار شده تا طرح‌ها از جنبه‌های فنی و تجاری مورد بررسی قرار گیرند. در گام بعدی با تایید کارشناسان مربوطه، تیم‌هایی که مورد پذیرش اولیه قرار گیرند به مدت ۱۲ هفته در فضای کاری اشتراکی، به صورت فشرده برخی مهارت‌های مهم و اصلی راه‌اندازی و مدیریت کسب‌وکارهای نوآورانه را فرا گرفته و در پایان این دوره از طرح خود دفاع می‌کنند. در صورت تائید طرح، تیم‌ها به عنوان عضو پیش رشد، پذیرش می‌شوند.

دوره پذیرش متقاضیان عضویت در این مرکز از ۷ مرداد آغاز شده و تا ۲۴ مرداد ماه ادامه دارد. متقاضیان برای عضویت در مرکز رشد نخبگان فناوری تا ۲۴ مرداد ماه زمان دارند تا با مراجعه به این آدرس مراجعه و فرم درخواست عضویت را دریافت و پس از تکمیل، آن به یکی از دو نشانی الکترونیکی info@techelite.ir یا apply@techelite.ir ارسال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi