یکشنبه، 28 دی 99 - 02:45

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

شهرداری اصفهان بر آن شده است تا انگیزه و فرصت نوینی را به جوانان شهر اصفهان ارائه دهد تا کارآفرینی، خود اشتغالی و ایجاد کسب و کارهای کوچک و متوسط را به عنوان گزینه شغلی خود مورد توجه قرار دهند و بیش از ورود به عرصه کسب و کار و راه‌اندازی بنگاه اقتصادی با مفاهیم و چالش‌های موجود در محیط کسب و کار و جامعه آشنا گردند. برگزاری دوره‌ای جامع و فراگیر آموزشی «توان ۷» با ظرفیت ۱۰ میلیون نفر ساعت، روح تازه‌ای در اکوسیستم کارآفرینی اصفهان و قلب اقتصاد و اشتغال خواهد دمید.
.

👈 برای تحقق طرح توانمند سازی نیروی انسانی در کاربوم کارآفرینی شهر اصفهان لازم بود یک شورای علمی متشکل از اساتید علمی و مهارتی در این زمینه تشکیل شود. لذا به جهت رعایت کلیه ابعاد اکوسیستم کار آفرینی شهر اصفهان اساتید با زمینه های مختلف علمی و مهارتی انتخاب و تمامی ابعاد اکوسیستم در نظر گرفته شد.

همچنین در راستای حمایت از طرح جامع آموزش شهروندان در شهرداری اصفهان با نام شهر یادگیرنده به آدرس: Lcity.ir، که منطبق با اهداف یونسکو جهت آموزش در شهرها می باشد، پروژه توان ۷ در زمینه آموزش کارآفرینی و توسعه کسب و کار در این حوزه اقدام به فعالیت نموده که این مهم با حمایتهای سازمان فاوای شهرداری اصفهان و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان محقق گردیده است.

 

 

 

 

👨‍💻 آموزش یکصدهزار شهروند اصفهانی در حوزه کارآفرینی و توسعه کسب و کار
.
📍شما هم میتونید یکی از این ۱۰۰ هزار نفر باشید…

✅ توان هفت برای افرادی که تغییر را رقم خواهند زد

اهداف:
بهبود یکی از شش رکن کار بوم اصفهان
تامین نیروی انسانی توانمند برای فعالیت های اقتصادی و کار آفرینانه
معرفی نام اصفهان به عنوان یک محیط مناسب برای سرمایه گذاری و فعالیت های اقتصادی
تشکیل شورای سیاستگذاری:
برای تحقق طرح توانمند سازی نیروی انسانی در کاربوم کارآفرینی شهر اصفهان لازم بود یک شورای علمی متشکل از اساتید علمی و مهارتی در این زمینه تشکیل شود. لذا به جهت رعایت کلیه ابعاد اکوسیستم کار آفرینی شهر اصفهان اساتید با زمینه های مختلف علمی و مهارتی انتخاب و تمامی ابعاد اکوسیستم در نظر گرفته شد.  برای این مهم افراد زیر پیشنهاد گردیدند:
جناب آقای دکتر ساسان  /  جناب آقای دکتر عابدی /  جناب اقای دکتر گوهریان /  جناب اقای دکتر خسروی /  جناب اقای مهندس ترکش / سرکار خانم دکتر حق جو

ازبین اعضای فوق یک نفر با حکم شهردار به عنوان رئیس شورای برنامه ریزی و سیاست گذاری انتخاب گردید. لازم به ذکر است تدوین سرفصل های آموزشی بر عهده شورای سیاست گذاری می باشد.

نحوه کنترل کیفیت:
شورای سیاست گذاری طرح ، ضمن هم افزایی با نهاد های علمی و تخصصی حوزه کارافرینی و تعیین شاخص های ارزیابی نسبت به گزینش مراکز متولی و توانمند در کنترل کیفیت آموزشی دوره ها،سرفصل های اموزشی و اساتید آموزشی اقدام مینماید. از نهاد های همکار دراین بخش می توان به دانشگاه ها– اداره کل فنی و حرفه ای – شهرک علمی تحقیقاتی و مراکز رشد دانشگاهی اشاره کرد و نیز ارزیابی دوره توسط مدیریت برنامه ریزی شهرداری اصفهان صورت خواهد گرفت.
نحوه تعامل و الزام آور شدن طرح برای سایر نهادها
به جهت همکاری و هم افزایی هرچه مطلوب تر نهادهای همسو و اثر گذار در اجرای طرح ، پس از برگزاری جلسه ارائه طرح و دریافت قول همکاری ابتدایی از این نهاد ها، جلسه ای با حضور استاندار محترم و شهردار اصفهان با حضور کلیه مدیران ارشد استان در جهت همکاری کامل سازمان ها برگزار گردید.
همچنین این طرح توسط خانه جوان در جلسه ستاد اشتغال استان ارائه و به تصویب این ستاد رسیده و توسط استاندار محترم وقت به جهت همکاری های لازم به کلیه سازمان ها ابلاغ گردید.

سایت توان هفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi