سه شنبه، 07 بهمن 99 - 09:08

نینجاگرام نام رباتی است که با دارا بودن امکانات متنوع، تمام نیازهای یک صفحه اینستاگرام را برطرف می کند. ما در این مطلب نینجاگرام را بررسی کرده ایم.

 

 

مقدمه مطلب دانلود نینجاگرام

تبلیغات در فضای مجازی به یکی از روش های مرسوم و بسیار کاربردی کسب و کارهای نوین تبدیل شده است. تبلیغات در فضای مجازی به دلیل اینکه کاربران زیادی در آن وجود داشته و هزینه پایین تری نسبت به تبلیغات در فضای حقیقی دارد مورد توجه بسیاری از کسب و کارها قرار گرفته است.

شبکه های اجتماعی زیادی در ایران و نقاط مختلف جهان در حال فعالیت هستند که در آن ها کاربران به شکل های مختلف به تعامل با یکدیگر می پردازند. یکی از این شبکه های اجتماعی، اینستاگرام است.

اینستاگرام به عنوان یکی از بزرگترین شبکه‌ های اجتماعی در ایران و جهان، بستر بزرگ ترین اجتماع کاربران ایرانی را در فضای مجازی فراهم کرده است. اینستاگرام میزبان بیش از ۲۵ میلیون کاربر فارسی زبان است و همین امر این شبکه اجتماعی پرطرفدار را به گزینه‌ ای بسیار مناسب جهت بازاریابی، تبلیغات و معرفی کسب‌ و‌ کارهای مختلف تبدیل کرده است.

ربات نینجاگرام چیست؟

دانلود نینجاگرام

نینجاگرام نام یکی از ربات های اینستاگرامی است که به مدیریت پیج اینستاگرام و انجام فعالیت های مختلف مربوط به این شبکه اجتماعی کمک می کند. شما به کمک ربات نینجاگرام می توانید یک صفحه بروز با انجام تمامی عملکردها داشته باشید. این ربات محبوب در حال حاضر بیش از ۳۰۰ میلیون استفاده کننده داشته و با رابط کاربری عالی خود می تواند تمام نیازهای شما را در شبکه اجتماعی اینستاگرام برطرف سازد. شما با استفاده از این برنامه از هرگونه خرید فالور و لایک بی نیاز خواهید شد.

ربات نینجاگرام کاری می کند که شما تمام فالورهایتان را بر اساس فیلتر و معیارهای مشخصی انتخاب و جذب نمایید و به این شکل، نرخ تعامل شما با کاربران بیشتر خواهد شد. قیمت این محصول نسبت به کاربردی که برای شما به همراه خواهد داشت بسیار ناچیز است و می توانید با تهیه آن، از انجام هرگونه فعالیت در فضای اینستاگرام بی نیاز شوید. فالورهایی که توسط دانلود نینجاگرام دریافت می کنید کاملا واقعی بوده و می توانید فعالیت آن ها را در صفحه تان مشاهده کنید. آن ها بر خلاف فالورهای فیک و تقلبی پست های شما را لایک می کنند و استوری هایتان را می بینند!

تبدیل رویاهایتان به واقعیت به کمک ربات اینستاگرام

آیا شما هم جزو افرادی هستید که تا کنون به این فکر کرده اید که یک پیج اینستاگرام شلوغ و محبوب داشته باشید؟ آیا به این موضوع فکر کرده که تمام فالورهای صفحه خودتان را خودتان انتخاب کنید؟ آیا تا بحال شده به این فکر کنید که روزانه صدها فالور واقعی جذب صفحه تان کنید؟ ربات نینجاگرام یکی از محصولاتی است که تمام رویاهایی که در رابطه با شبکه اجتماعی اینستاگرام دارید را به حقیقت تبدیل می کند.

شما به کمک این ربات می توانید خودتان فالورهای خودتان را انتخاب کنید. به این شکل که می توانید انتخاب کنید فالورهای جدیدتان زن باشند یا مرد؟ از کدام شهر و منطقه باشند؟ مربوط به کدام یک از مشاغل جامعه باشند؟ به کمک دانلود نینجاگرام می توانید فالورهای جدیدتان را با استفاده از فیلترهای مختلف جذب کنید. همچنین به صورت روزانه پست های صدها کاربر را بدون اینکه خودتان کاری انجام دهید توسط ربات هوشمند نینجاگرام لایک کنید و زیر آن ها کامنت بگذارید!

این ربات برای افرادی که دارای صفحات غیرشخصی نیز هستند بسیار کارگشا است. این ربات باعث توسعه و رونق کسب و کار شما خواهد شد. اگر فکر می کنید استفاده از ربات اینستاگرام صفحه شما را بلاک می کند، شایان ذکر است بدانید امکان بلاک شدن صفحه شما در اینستاگرام به کمک دانلود نینجاگرام به ۰ خواهد رسید.

 

 

 

ویژگی های ربات نینجاگرام چیست؟

ربات نینجاگرام

نرم افزار نینجاگرام در حال حاضر بهترین و پرامکانات ترین ربات موجود در سطح اینترنت است که می تواند تمام نیازهای یک صفحه اینستاگرام برای رسیدن به اهدافش را پیگیری نماید. در این قسمت برخی از ویژگی هایی منحصر به فرد ربات اینستاگرام را به شما عزیزان معرفی کرده ایم.

۱٫ تهیه لیست کاربران

ربات نینجاگرام قادر است آیدی کاربران اینستاگرام به وسیله فیلتر‌های مختلف موقیعت مکانی، هشتگ خاص، فالور یا فالوینگ های یک پیج خاص، لایک یا کامنت های یک پیج خاص جمع آوری کرده و از این لیست آیدی برای فالو، آنفالو، لایک، کامنت و موارد دیگر استفاده نمایید. همچنین امکان وارد کردن فایل لیست آیدی نیز در این ربات وجود دارد و می توانید لیست آیدی هایی که قبلا تهیه نموده اید را هروقت که بخواهید وارد و بر اساس آن به انجام فعالیت های مختلف بپردازید.

۲٫ فالو و آنفالو

فالو و آنفالوی کاربران به شکل های مختلف (زمان بندی شده، بر اساس لیست خاصی از کاربران و…) و به شکل کاملا منظم و بدون بلاک شدن! در نینجاگرام می توانید تنظیم کنید که کدام لیست از کاربران فالو شوند بدون اینکه توسط اینستاگرام بلاک شوید. قابلیت تنظیم فاصله زمانی هر فالو با فالوی دیگر، این امکان را می دهد محدودیت حداکثر فالوی اینستاگرام را دور بزنید. آنفالو بر اساس لیست جمع آوری شده یا بر اساس کسانی که بک داده یا نداده اند نیز امکان دیگری است که در منوی فالو-آنفالوی این ربات وجود دارد.

۳٫ لایک و کامنت با دارا بودن تنظیمات مختلف

شما می توانید با کمک ربات اینستاگرام یک پست یا مجموعه ای از پست ها را با فواصل زمانی مشخص لایک کنید. همچنین می توانید مشخص کنید برای مثال ۳ پست آخر تمام کاربرانی که در لیست وجود دارند لایک شود و این موضوع می تواند در کوتاه مدت به شما کمک کند کاربران زیادی را جذب صفحه خود کنید. تمام تنظیمات و امکاناتی که برای لایک وجود دارد، در کامنت گذاری این ربات نیز موجود می باشد و می توانید کامنت هایی با متن دلخواه را در پیج های مختلف و پست های معین منتشر کنید.

۴٫ قبول و رد درخواست فالوی کاربران

صفحات قفل یا به اصطلاح Private دارای امکانی هستند که کاربران دیگر برای مشاهده پست های این صفحات باید درخواست بدهند. شما می توانید به کمک نسخه جدید این ربات تمام درخواست هایی که به پیج شما ارسال می شود را مدیریت کرده و مشخص کنید کدام درخواست ها قبول و کدام رد شود.

۵٫ امکان استفاده از چند حساب

شما می توانید بی نهایت حساب اینستاگرامتان را به ربات متصل کرده و با هریک از آن ها امور مختلفی را انجام دهید.

۶٫ محیط کاربری ساده و قابل فهم

اغلب ربات های اینستاگرامی که وجود دارد، دارای منوهای بسیار سخت و پیچیده ای است که کار را برای کاربران سخت و غیرقابل فهم می کند. بر خلاف تمام این ربات ها، نینجاگرام به صورت پنل ساده ای طراحی شده است که تمام منوها و زیرمنوهای آن به شکلی آسان و ساده قابل دسترسی است. بنابراین اگر تخصص زیادی در کار با سیستم های کامپیوتری ندارید، نگران نباشید چرا که کار با این ربات به قدری ساده است که می توانید بدون داشتن هیچ دانش خاصی آن را انجام دهید.

 

 

 

چرا دانلود نینجاگرام بهترین گزینه است؟

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که چرا دانلود نینجاگرام بهترین گزینه است؟ چه ضمانتی وجود دارد که این ربات بتواند نیازهای مارا برطرف کرده و چه مدت می توان از آن استفاده کرد؟ دلایل زیادی وجود دارد که با تکیه بر آن ها می توان خرید این محصول را منطقی دانست.

صرفه جویی در وقت ← ا خرید این محصول در وقت و هزینه خود بسیار زیاد صرفه جویی خواهید کرد. ربات نینجاگرام کاری که شما در یک هفته انجام می دهید را در یک ساعت تکمیل خواهد کرد.

دقت بالا ← این ربات از دقت بسیار بالایی برخوردار است. تمام فرمان هایی که به این ربات می دهید به بهترین شکل ممکن اجرا می شود و هیچ گونه باگ یا قطعی در طول انجام کار ربات اتفاق نخواهد افتاد.

پیشگیری از بلاک شدن ← تنظیمات پیشرفته ای که بعد از دادنلود نینجاگرام وجود دارد که باعث جلوگیری بلاک شدن صفحه شما توسط اینستاگرام خواهد شد.

فرآیند کاملا خودکار ← تمام امکاناتی که در پنل ربات نینجاگرام وجود دارد به صورت کاملا خودکار و اتوماتیک انجام خواهد شد.

امکان تبلیع به وسیله کامنت ها ← شما می توانید با کمک قابلیت کامنت خودکار، در صدها پستی که مرتبط با کسب و کار شماست کامنت تبلیغاتی گذاشته و بدین ترتیب مشتریان را جذب صفحه تان کنید.

پشتیبانی از زبان فارسی ← این ربات از زبان فارسی پشتیبانی می کند و در جستجو و کامنت ها می توانید کلمات و جملاتی با زبان فارسی وارد کنید.

امکان استفاده ۲۴ ساعته ← بعد از دانلود نینجاگرام این ربات می تواند به صورت ۲۴ ساعته و بدون وقفه، بدون ایجاد کوچک ترین مشکلی برای شما کار کند. تنها کافیست از اینترنتی با سرعت خود و یک سیستم قوی برخودار باشید تا این ربات در طول یک هفته شما را به نتیجه ای که افراد عادی در یک سال بدست می آورند برسید.

عدم نیاز به موس و کیبورد ← سیستم هوشمند ربات به گونه ای است که شما را از کلیک های پی در پی و تایپ کردن های بی وقفه خلاص می کند.

قابل استفاده در تمامی نسخه های ویندوز ← ویندوز ۷، ۸ و ۱۰ از این برنامه پشتیبانی کرده و بدون هیچ مشکلی آن را اجرا می کنند.

امنیت بالا ← نرم افزار نینجاگرام امن ترین ربات موجود در میان ربات های اینستاگرام می باشد که تنها از api های اینستاگرام استفاده می کند. بنابراین در هنگام استفاده از این برنامه نگران مسئله هک شدن اکانت تان نباشید.

با دانلود نینجاگرام خواهید توانست…

افزایش فالوور اینستاگرام با نینجاگرام

ربات نینجاگرام شما را در رسیدن به هدف تان کمک خواهد کرد. به کمک این ربات محبوب می توانید:

۱٫ مشتریان تان را با دانلود نینجاگرام افزایش دهید

اگر دارای صفحه فروشگاهی هستید، می توانید با استفاده از ربات اینستاگرام فعالیت هایتان را در پیج های هدف افزایش داده و کاربران بیشتری را با محصولات تان آشنا کنید. هرچقدر کاربران بیشتری جذب صفحه شما شوند بر تعداد مشتریان تان افزوده خواهد شد.

۲٫ فروش تان را با دانلود نینجاگرام بیشتر کنید

در صفحات فروشگاهی، کاربر بیشتر مساوی با مشتری بیشتر است و مشتری بیشتر فروش بیشتر را به همراه دارد. با فروش بیشتر نیز سود بیشتری عاید شما خواهد شد و به همین سادگی می توانید بدون صرف هزینه های گزاف تبلیغاتی سودتان را افزایش دهید. اگر قصد دارید از ربات اینستاگرام برای افزایش فروش استفاده کنید، حتما فرآیند منظمی را در نظر داشته باشید تا این فروش دائمی باشد.

۳٫ مخاطبان بیشتری را جذب صفحه تان کنید

پیج های شخصی با هدف افزایش مخاطبان خود اقدام به استفاده از این ربات می کنند. شما می توانید با استفاده از امکانات فوق العاده ربات نینجاگرام به راحتی فالورهای خود را افزایش داده و به چهره ای محبوب تبدیل شوید.

۴٫ تبلیغات گسترده با دانلود نینجاگرام

تبلیغات به شکل کامنت، یکی از روش های متداول است که هیچ هزینه ای را برای شما به همراه نخواهد داشت. شما با استفاده از دانلود نینجاگرام می توانید کامنت های زیادی را در فواصل زمانی مشخص در پست های کاربران هدف منتشر کنید و به این واسطه به تبلیغات صفحه خود بپردازید.

۵٫ فالورهای هدفمند و واقعی دریافت کنید

فالور فیک چیزی نیست که بتوان به آن افتخار کرد؛ همه افرادی که به دنبال افزایش فالور اینستاگرام هستند، دوست دارند با فالورهایشان تعامل داشته باشند و این تعامل از فالورهای فیک برنمی آید. شما می توانید با استفاده از ربات اینستاگرام نینجاگرام، فالورهای واقعی را جذب صفحه تان کنید و با آن ها تعامل داشته باشید.

۶٫ با دانلود نینجاگرام در وقت و هزینه صرفه جویی کنید

فالو کردن، لایک کردن، کامنت گذاشتن، بررسی درخواست ها و کارهایی از این قبیل وقت زیادی را از شما ضایع خواهد کرد. به کمک ربات اینستاگرام، می توانید هزاران لایک، فالو و کامنت را در طول مدت زمانی کوتاه انجام دهید بدون اینکه خودتان کاری کرده باشید. ربات اینستاگرام تمام کارها را با دقت انجام خواهد داد و شما می توانید به انجام کارهای دیگری بپردازید.

👇 برای دریافت نینجاگرام و توضیحات بیشتر روی خرید کلیک کنید 👇

 

 

 

متفاوت ترین پکیج آموزش اینستاگرام

 

 

اینستاگرام را قورت بده ؛ آموزش صفر تا صد اینستاگرام

 

 

 

logo-samandehi