جمعه، ۲۹ فروردین ۹۳ - ۰۲:۱۴

آسیاتک

در سومين دوره جايزه ملي كيفيت ارتباطات و فناوري اطلاعات، از شرکت انتقال داده های آسیاتک براي مديريت كيفيت در ارائه اینترنت گرسرعت تقدير شد.در مراسم جايزه ملي كيفيت ارتباطات و فناوري اطلاعات جمهوري اسلامي ايران(ICTINQA) كه از سوي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات و با حضور دكتر محمود واعظي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، دكترعميديان رئيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي، مهندس محمود خسروي رئيس شركت ارتباطات زيرساخت و جمعي از مقامات و مديران ارشد حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات كشور در هتل المپيك تهران برگزار شد، گواهينامه ۳ ستاره اشتهار به کیفیت در ارائه خدمات اینترنت پرسرعت با امضاء و تأييد وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات و رئيس شوراي سياست گذاري، به شرکت آسیاتک اعطا شد.
در اين دوره پس از ارزيابي هاي علمي صورت گرفته، ۲ شركت موفق به دريافت گواهينامه اشتهار به كيفيت ۳ ستاره شدند و شرکت انتقال داده های آسیاتک تنها شرکت ارائه دهنده اینترنت كشور بود كه اين گواهينامه را دريافت كرد.
در اين مراسم دكتر واعظي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، از كليه شركت هايي كه اين توانايي را در خودشان ديدند كه مي توانند در اين مسابقه علمي و تخصصي شركت كنند، خودشان را عرضه كنند و محك زده شوند كه در چه رده اي هستند، تشكر كرد.
وی در این مراسم با اشاره به اینکه برای توسعه و ارتقاء بازار فاوا باید نگاهمان به توسعه نگاه کمی و کیفی باشد، گفت:باتوجه به سیاستهای کشوردرراستای اقتصاد مقاومتی برگزاری اینگونه مراسم و اعطای این جوایزمی تواند باعث محک زدن فعالان حوزهICT درکشورشود.
وی با بیان اینکه این جشنواره می تواند به سیاست های نظام کمک بسزایی کند، اظهار داشت:این جایزه بر اساس مدل ملی کیفیت ایران به منظور استقرار خلاقیت و نوآوری در ارائه خدمات Ict نقش مهمی را ایفا می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi