دوشنبه، 06 اردیبهشت 95 - 10:36

همایش ملی امنیت سامانه‌ های هوشمند همراه ۲۲ و ۲۳ تیرماه امسال در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران برگزار می‌شود.

۲۰۵۷۸۷۴

از آنجایی که در حوزه امنیت سامانه های هوشمند همراه مولفه هایی همچون سخت افزار، نرم افزار و شبکه این سامانه ها، کاربران، توسعه دهندگان برنامه ­های کاربردی و بازارهای توزیع، باید از جنبه های مختلف امنیت مورد توچه قرار گیرند، الزامات و نیازمندی های امنیتی مولفه های مطرح شده در قالب برگزاری همایش ملی امینت سامانه های هوشمند همراه تبیین و تدوین خواهد شد.

ایجاد یک محفل برجسته علمی و محیطی جهت تبادل نظر علمی و فنی و ارائه آخرین یافته­ های علمی و پژوهشی توسط پژوهشگران، دانشگاهیان، صنعت، اپراتورها، سازمان­ ها و شرکت ­ها در زمینه­ امنیت سامانه های هوشمند همراه، از جمله اهداف برگزاری این همایش است.

در این همایش قرار است نقش حاکمیت در فضای رو به گسترش استفاده از سامانه های هوشمند و مسئولیت توسعه دهندگان و توزیع کنندگان در تولید و توزیع برنامه های کاربردی به صورت امن تعیین شود.

کمیته علمی همایش ملی امنیت سامانه‌ های هوشمند همراه از تمامی صاحبنظران، متخصصان و علاقمندان در رشته های مختلف دعوت کرده که مقالات خود را که حاوی آخرین یافته ­های علمی- فنی در این حوزه باشد به دبیرخانه همایش ارسال کنند.

برگزاری نشست های علمی- تخصصی، برگزاری کارگاه­های آموزشی (درس کوتاه)، برگزاری میزگردهای علمی و نمایشگاه، با هدف آشنایی با آخرین دستاوردهای دانش فنی و چالش­ های مرتبط با زمینه های مختلف امنیتی سامانه­ های هوشمند همراه، از جمله برنامه های این همایش دو روزه است.
دیدگاهتان را بنویسید

logo-samandehi