شنبه، 13 اردیبهشت 99 - 11:31

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان با اعلام این خبر گفت: با توجه به  بحران به وجود آمده به واسطه شيوع ويروس کوييد۱۹ و در راستاي دستورالعمل هاي ابلاغ شده مبني بر عدم برگزاري دوره هاي آموزشي به صورت حضوري در جهت حفظ سلامت شهروندان، مرکز آموزش اين سازمان از ابتداي اين بحران تا کنون دوره هاي آموزشي خود را  به صورت آنلاين و غير حضوري برگزار نموده و اين روند تا پايان محدوديت هاي اعلام شده، ادامه خواهد داشت.

سید حمیدرضا ابطحی با بیان اينکه در سال گذشته بالغ بر۲۴۳ دوره آموزشي در اين مرکز برگزار شده است، يادآور شد: اين دوره ها در گروه هاي پايه- عمومي و تخصصي در حوزه هاي مختلف GIS، آمار، انیمیشن، برق، پایه و سیستم عامل، حسابداري، خدمات دولت الکترونيکي، شبکه، عمران، فناوري اطلاعات، گرافيک، گروه تحليل و برنامه نويسي، مدل سازي، مديريت، معماري، مكانيك، كودكان، نوجوانان و… برگزار شده است.

وی از طراحی برنامه‌هایی به منظور افزایش جذب علاقه مندان و افزايش دانش حرفه اي کارکنان شهرداري خبر داد و بيان کرد: در سال گذشته بیش از ۶۸۰۰۰ نفر ساعت آموزشی برگزار شده که حدود ۴۵۰۰ نفرساعت آموزشی معادل ۷درصد مربوط به آموزش ضمن خدمت همکاران شهرداری اصفهان و مابقي مربوط به ساير دوره ها بوده است.

در این زمینه مجید غلامی، مدير مرکز آموزش سازمان فاوا نيز با اشاره به رسالت اين مرکز در ارائه آموزش هاي عمومي و تخصصي، از تدوين برنامه اي براي غير حضوري نمودن دوره ها با اهداف افزايش سلامتي مخاطبين و همچنين کاهش تردد در سطح جامعه خبر داد که با توجه به عدم امكان برگزاري دوره هاي آموزشي حضوري در شرايط كنوني كشور در حال اجرا مي باشد.

وی با معرفی سامانه “شهر یادگیرنده” به نشاني الکترونيکي LCITY.ir  ابزار امیدواری کرد تا این سامانه بتواند علاوه بر علاقه‌مندان، به آموزشگاه ها، مدرسین و مجامع تخصصي براي ارايه محتواهاي خود به شهروندان، ارايه خدمت نمايد.

مدیر مرکز آموزش سازمان فاوا شهرداری اصفهان در پایان ضمن دعوت از تمامی فعالان اين حوزه و نيز سازمان ها و نهادهاي نيازمند به خدمات آموزشي تصريح کرد: علاقه مندان به همکاري با اين مرکز مي توانند با مراجعه به سامانه فوق گزينه همكاري را انتخاب و فرم مربوط را تكميل نموده و يا براي كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن ۳۲۲۲۸۷۸۷ و ۳۲۲۲۸۷۸۸ تماس حاصل نمايند.

شایان ذکر است سامانه  شهریادگیرنده از جمله سامانه هایي در شهرداري اصفهان است که با استفاده از توان شرکت هاي دانش بنيان داخلي و جلب مشارکت شركت پيشرو پرداز سي پل  تهيه و جهت آموزش هاي غير حضوري آنلاين و آفلاين  در اواخر بهمن ماه سال گذشته با حضور شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و تنی چند از معاونين و مديران ارشد شهرداري به صورت رسمي رونمايي شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi