دوشنبه، 04 بهمن 00 - 11:31

 

شاید خیلی وقت‌ها که کسی به بیماری خاصی مبتلا می‌شود و یا برای مشاوره گرفتن به پزشک نیاز دارد، مهم ترین دشواری برای دکتر رفتن، مسیر زیاد، ترافیک و معطلی در مطب دکتر باشد. خوشبختانه با رشد و گسترش چشم گیر تکنولوژی و اینترنت، ویزیت آنلاین و مشاوره مجازی از پزشکان متخصص کم کم جای خود را میان مردم باز کرده است.

امروزه سایت های پزشکی با تعداد زیادی از پزشکان متخصص همکاری می کنند و به همین دلیل، خیلی از مردم با خیال راحت به ویزیت آنلاین اعتماد دارند.

مهم ترین مزایای نوبت دهی آنلاین

ویزیت آنلاین نسبت به مراجعه حضوری از ویژگی های مثبتی بهره مند است؛ از جمله:

صرفه جویی در وقت

درحالی که با مراجعه به پزشک ممکن است زمانی را در مطب منتظر بمانید، در ویزیت آنلاین سر ساعت رزرو شده، کارتان انجام می شود. همچنین دیگر لازم نیست زمانی را صرف رفت و آمد و رسیدن به مطب یا بیمارستان کنید. شما می‌توانید در خانه و یا هر جایی که دوست دارید پزشکتان را به صورت آنلاین ملاقات کنید!

صرفه جویی در هزینه

شما برای مراجعه حضوری ممکن است از شهرهای دیگری به پزشک متخصص مراجعه کنید که هزینه بالایی دارد. همچنین اگر در شهر خودتان باشد هم هزینه ای را صرف رفت و آمد خواهید کرد که در صورت ویزیت آنلاین این هزینه ذخیره می شود.

حق انتخاب بالا در پیدا کردن پزشک متخصص

در ملاقات حضوری محدودیت‌های زیادی خواهید داشت؛ ممکن است تنها پزشکان یک کلینیک را ببینید و یا از طریق شنیده ها با یک پزشک آشنا شوید. همچنین ممکن است فاصله فیزیکی زیاد با پزشک باعث شود که قید ملاقات با پزشک موردنظر خود را بزنید.

اما در ویزیت آنلاین شما به راحتی می‌توانید پزشکی در آن سوی کشور را با مطالعه سوابق و اطلاعات او، بدون صرف هزینه برای رفت و آمد ملاقات کنید.

عدم حضور در مکان های شلوغ

امروزه نگرانی از ابتلا به ویروس کرونا دغدغه‌ی اصلی بسیاری از مردم است. به ویژه که هربار با خبر شیوع موج تازه ای از این ویروس مواجه می شویم. همچنین اطلاعات گوناگونی از سراسر اینترنت و شبکه‌های اجتماعی دردسترس کاربران قرار دارد که علائم ابتلا به ویروس کرونا را مطرح می‌کنند. نگرانی برخی کاربران با مطالعه‌ی اطلاعات منتشرشده بیشتر می‌شود و آن‌ها را مجبور می‌کند به مراکز درمان مراجعه کنند؛ اقدامی که در اکثر موارد پیشنهاد نمی‌شود و شاید حتی خطر ابتلای افراد را به ویروس کرونا افزایش دهد.

حضور در بیمارستان ها، کلینیک ها، درمانگاه ها و حتی مطب پزشکان هم ممکن است خطرآفرین باشد! تمامی مکان های ذکر شده، در میان مکان های شلوع و پرخطر جای دارند و بهتر است به جای مراجعه به آنها به ویزیت آنلاین فکر کنید!

سایت نوبت دهی دکتر در اصفهان

برای ویزیت آنلاین مهم نیست در کدام شهر باشید، در هر جای کشور که باشید می توانید بهترین پزشکان را انتخاب و از آنها مشاوره آنلاین بگیرید.

اما گاهی ممکن است بسته به نیاز، پزشک تشخیص به مراجعه حضوری دهد. برای این کار وب‌سایتی همچون دکتردکتر که بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک متخصص  دارد، می تواند انتخاب درستی برای گرفتن نوبت آنلاین باشد. برای مثال اگر شما به دنبال نوبت دهی دکتر زنان در اصفهان باشید، با مراجعه به وب‌‌سایت دکتردکتر می‌توانید با انتخاب تخصص مورد نظر خود، پزشکان متخصص در آن حوزه را ببینید. با پیدا کردن پزشکان اصفهان و مطالعه اطلاعاتشان می‌توانید زمان خالی را برای ویزیت آنلاین انتخاب کرده و با حضور در آن تاریخ، مشکل خود را بیان و حل کنید.

logo-samandehi