چهارشنبه، 23 مهر 93 - 07:31

 

شرکت مهندسی بین المللی فولادتکنیک(سهامی خاص) به عنوان یکی از معتبرترین پیمانکاران عمومی صنعت فولاد کشور برای اولین بار اقدام به تولید نرم افزار اخبار فولاد بر روی بستر اندروید نموده است.در این اپلیکیشن اخبار فولاد به ۷ دسته موضوعی در ۸ تب مختلف تقسیم شده اند:

ir.fooladtechnic.fooladtechnicnews0

۱- جدیدترین ها : به عنوان اولین تب، شامل آخرین اخبار فولاد از تمام دسته بندی ها بوده و به عنوان نمای کلی از جدیدترین اخبار به کاربر نمایش داده می شود.

۲- اخبار فولادتکنیک : شامل اخبار مربوط به شرکت فولادتکنیک می باشد.
۳- اخبار پروژه های فولادی کشور: در این تب آخرین اخبار پروژه های فولادی کشور از جمله بهره برداری ها، توقف ها، اتفاقات خاص و… گنجانده می شوند.
۴- اخبار داخلی فولاد : اخبار صنعت فولاد کشور در این بخش اطلاع رسانی می شوند.
۵- اخبار جهانی فولاد: شامل آخرین اخبار جهانی صنعت فولاد
۶- تازه های فولاد: در این قسمت تازه ترین دستاوردهای صنعت فولاد ایران و جهان اطلاع رسانی خواهند شد.
۷- قیمت اقلام فولادی : قیمت اقلام فولادی (انواع ورق ، نبشی ، ناودانی و …) به صورت روزانه در این قسمت اطلاع رسانی خواهند شد.
۸- عزل و نصب مدیران : در این تب آخرین اخبار مربوط به انتصاب مدیران فولادی کشور درج می شود.

ir.fooladtechnic.fooladtechnicnews2

توجه :

اگر در هنگام ورود به این نرم افزار گوشی شما به اینترنت متصل باشد، اطلاعات آخرین اخبار هر دسته بندی در هنگام کلیک بر روی تب مورد نظر، از سرور دریافت و بر روی گوشی ذخیره می گردد، در این حالت اخبار به صورت آنلاین دریافت می شوند. اما اگر ارتباط گوشی با اینترنت برقرار نباشد ، اطلاعات اخبار ذخیره شده بر روی گوشی در هنگام آخرین دریافت آنلاین از سرور نمایش داده می شوند. شایان ذکر است جهت دریافت اخبار از سرور، پس از اتصال به اینترنت ، می بایست حتما وارد نرم افزار شوید و بر روی تب های موضوعی مورد نظر کلیک کرده و منتظر بمانید تا اطلاعات دریافت شوند.
پیشنهاد می شود جهت جلوگیری از ذخیره اطلاعات اضافه بر روی گوشی، هر از چند گاهی (مثلا هر ماهه) از طریق منوی نرم افزار و دکمه “پاک کردن اخبار از گوشی” اخبار ذخیره شده را حذف نمایید.
همچنین به کمک دکمه جستجوی بالای صفحه امکان جستجوی عنوان یک خبر خاص بر روی سرور (در صورت اتصال به اینترنت) و یا بر روی گوشی (درصورت عدم اتصال به اینترنت) وجود دارد.
برخی از مهمترین منابع اخبار به شرح زیر می باشد:

www.fooladtechnic.ir
www.steeliran.org
www.donya-e-eqtesad.com
www.ahanonline.com
www.irsteel.com

logo-samandehi