سه شنبه، 29 مهر 93 - 11:14

 

org.lastsecond.LastSecond

سیر و سفر و گردش در نقاط دیدنی دنیا، یکی از سرگرمی های رایج در میان مردم به شمار می آید و با توجه به اینکه تعداد مکان های تفریحی در سراسر جهان بسیار زیاد است، از این لحاظ هیچ کمبودی باقی نمی ماند! کشور ما نیز دارای نقاط گردشگری بسیاری میباشد که در تمام فصول سال مورد بازدید مسافرین و توریست ها قرار میگیرد. علاوه بر این موضوع، افرادی هم هستند که به خارج از ایران سفر میکنند تا از اماکن دیدنی دیگر سرزمین ها بازدید به عمل آورند.برنامه “تورهای لحظه آخری” به شما کمک میکند تا از زمان و مکان آخرین تورهای گردشگری آگاه شوید.

تورهای لحظه آخری

رابط کاربری:

اپلیکیشن فوق از قالب گرافیکی جذاب و کاربرپسندی بهره میبرد که اصل یکپارچگی نیز در طراحی آن به خوبی رعایت شده است. برای “تورهای لحظه آخری” میتوانیم به نقاط قوتی همچون رنگ بندی زنده و هماهنگ، فونت مناسب و خوانا، آیکن های زیبا و گویا و چیدمان مرتب اجزای صفحه اشاره کنیم. به کارگیری انیمیشن ها و افکت های تصویری ملایم و استفاده هوشمندانه از تصاویر بندانگشتی در این برنامه اندرویدی، به جذابیت محیط آن افزوده و در کل باید گفت که هیچ نقصی از این لحاظ به چشم نمیخورد.“تورهای لحظه آخری” اپلیکیشنی است که مخاطبان آن از همه اقشار جامعه هستند بنابراین جابجایی سریع و بدون پیچیدگی بین بخش های مختلف و استفاده راحت از امکانات، جزو مهمترین نکات مثبت آن محسوب میشوند. استفاده از تکنیک های حرفه ای در پیاده سازی رابط کاربری برنامه فوق و رعایت استانداردهای لازم در این خصوص، دلیل اصلی پیدایش خصوصیات ذکر شده میباشد.

تورهای لحظه آخری

کاربرد:

این اپلیکیشن اندرویدی از ۶ بخش تشکیل شده و وظیفه اصلی “تورهای لحظه آخری”، اطلاع رسانی به کاربران درمورد برنامه های آژانس های تفریحی میباشد. لازم به ذکر است که اطلاعات مربوطه از وبسایتی با همین موضوع اخذ میشوند که برای آشنایی بیشتر با آن میتوانید به آدرس اینترنتی www.lastsecond.ir مراجعه کنید.اولین قسمت از اپلیکیشن فوق، مربوط به نمایش فهرست تورها به تفکیک کشورهای مختلف و شهرهای توریستی آنها میشود. در لیست نهایی هر بخش، میتوانید اطلاعات جزئی از جمله نام آژانس، نحوه سفر (زمینی، هوایی یا دریایی)، مدت زمان تور و قیمت آن بدست آورید. ابزاری نیز جهت مرتب کردن این لیست بر حسب تاریخ، نام و پرطرفدارترین تورها به چشم میخورد.

با اشاره بر روی هر عنوان از لیست نام برده، صفحه ای شامل خدمات آژانس، تاریخ شروع و پایان تور، مدارک لازم، توضیحات بیشتر و اطلاعات تماس جهت رزرو به نمایش درمی آید که در پایین آن امکاناتی نیز جهت تبادل نظر میان کاربران و مشاهده فهرست هتل ها در شهر مقصد پیش بینی شده است. برای اینکه بتوانید از قابلیت ارسال نظر استفاده کنید، باید در “تورهای لحظه آخری” ثبت نام نمایید که این کار به راحتی انجام میپذیرد. بخش دیگری که در برنامه فوق وجود دارد، هم نام با آن میباشد و فهرست نزدیکترین تورها از نظر زمانی در آن نشان داده میشود. مزیت این کار، آگاه شدن کاربران از آخرین فرصت هایی است که میتوانند جهت سفر از آن استفاده کنند.

حال بد نیست تا به بررسی قسمت هتل ها و امکانات جانبی مربوط به آن بپردازیم. در این بخش نیز دسته بندی بر اساس کشورها و شهرها صورت گرفته که درنهایت به لیست هتل ها میرسید و میتوانید اطلاعاتی از جمله نام و درجه کیفیت (تعداد ستاره)، مکان و میزان محبوبیت آنها در میان کاربران را ببینید. امکان فیلترسازی فهرست هتل ها بر اساس امتیاز کاربران، تعداد نمایش و نقد و بررسی، نام، بیشترین توصیه و درجه کیفی هتل نیز وجود دارد. در صفحه مربوط به هر هتل جزئیات بیشتری همچون تعداد اتاق ها، آدرس کامل و شماره تلفن، امکانات، اسلاید شو تصاویر و توضیحات مختصری درباره آن به نمایش درمی آید.

تورهای لحظه آخری

“تورهای لحظه آخری” در بخش هتل ها دارای قابلیت جالبی به نام نقد و بررسی میباشد که توسط آن، کاربران میتوانند بر حسب گزینه های تمیزی و زیبایی، عملکرد کارکنان، تفریحات و امکانات، منطقه و دسترسی، ارزش قیمت به نسبت خدمات و کیفیت و تنوع غذا، به هتل امتیاز داده و همچنین توضیحات و پیشنهاداتی درمورد آن ارائه بدهند.

معرفی آژانس های گردشگری در استان ها و شهرهای کشور، چهارمین بخش “تورهای لحظه آخری” میباشد. در فهرست مربوط به این قسمت، همانند بخش هتل ها امکان فیلتر سازی گنجانده شده که تنها در دو گزینه تعداد تور و تاریخ تفاوت دارند. درصفحه اطلاعات کلی آژانس ها نیز قابلیت نمایش بر روی نقشه، افزون بر موارد دیگر به چشم میخورد و لیست تورهای هر آژانس هم از پایین صفحه قابل دسترسی خواهد بود.

“تورهای لحظه آخری” اخبار گردشگری را نیز به اطلاع کاربران میرساند. مطالعه مطالب این بخش که همراه با تصاویر متعدد نیز میباشد، خالی از لطف نبوده و شما را با نقاط دیدنی در گوشه و کنار دنیا آشنا میکند. در قسمت سفرنامه هم میتوانید اطلاعات خوبی راجب به مکان های گردشگری کسب نمایید و برای سفر به آنها تصمیم گیری کنید.

همانطور که مشخص است، زحمت فراوانی برای تولید اپلیکیشن فوق کشیده شده و به همین دلیل میتوان آن را جزو نمونه های کامل و حرفه ای به شمار آورد. البته اگر کمبودهایی مانند امکان مشاهده آفلاین محتوا پس از هر بارگزاری، قابلیت رزرو از داخل برنامه، افزودن موارد دلخواه به علاقه مندی ها و حتی امکانات یادآوری به کاربران درصورت نزدیک شدن به تور موردنظر آنها رفع میشد، “تورهای لحظه آخری” از هر لحاظ تکمیل بود.

تورهای لحظه آخری

قیمت:

این اپلیکیشن اندرویدی به طور رایگان عرضه شده و با توجه به امکاناتی که برای آن نام بردیم، بدون تردید با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه میگردد. از این رو AppReview، امتیاز ۵ از ۵ را برای این بخش درنظر میگیرد.

logo-samandehi