پنجشنبه، 24 مهر 93 - 03:07

 

header

اگر دنبال سرگرمی جالب و آنلاین همراه با جوایز نقدی هستید حتما وارونه را امتحان کنید.بازی وارونه یک رقابت همه جانبه برای کاربران اندرویدی می باشد که با هیجانی زیاد و به صورت هفتگی برگزار می شود که باید با تمرکز و سرعت عمل با دوستانتان مسابقه دهید و جایزه نقدی را کسب کنید.

zoomit_shots_0

نحوه بازی به این صورت هست که یک سری تصویر با دو گزینه نمایش داده میشود که هر کدوم اسم مشخصی دارند و برای اینکه امتیاز بگیرید باید روی گزینه غلط اشاره کنید! مثلا برای عکس قابلمه دو گزینه “قوری” و “قابلمه” نمایش داده می شود که شما باید گزینه قوری را انتخاب کنید.

البته طی یه زمان محدود چند ثانیه ای باید جواب دهید و هرکس دقت و سرعت عمل بیشتری داشته باشد امتیاز بیشتری کسب می کند. موقعیت هر شرکت کننده در جدول رتبه ها که در داخل خود بازی هست نمایش داده می شود و شما هر لحظه می توانید رتبه و امتیاز خودتان و یا سایر دوستان را مشاهده کنید.

zoomit_shots_1

آیتم های مختلفی مانند کمک،استراحت و جان اضافه درون بازی وجود دارد که با تهیه آنها می تونید امتیاز بیشتری کسب کنید و آسان تر بازی کنید.هر هفته به نفرات اول تا سوم که بیشترین امتیاز رو بدست آورده باشند، جایزه نقدی اهدا میشود و به غیر از این، سه نفر هم به قید قرعه جایزه دریافت میکنند.

نفر اول : ۱۵۰۰۰۰ تومان

نفر دوم : ۱۰۰۰۰۰ تومان

نفر سوم : ۵۰۰۰۰ تومان

و هر نفر قرعه کشی ۵۰۰۰۰ تومان

دانلود بازی

حالا اگه فکر میکنید که میتونید رکورد بزنید پس وارونه شوید، رقابت کنید و جایزه بگیرید!

سایت وارونه

logo-samandehi