جمعه، 25 مهر 93 - 11:12

 

شاید تا چند سال پیش، خود بنیان گذاران استودیوی Rovio هم باورشان نمی شد که سری بازی Angry Birds به چنین تحول و پیشرفتی در گیم پلی خود برسد، تا حدی که از حالت یک بازی دو بعدی با گرافیکی ساده خارج شده و به یک اکشن ماجراجویی سه بعدی تبدیل شود. اما این اتفاقی است که افتاده؛ پرندگان خشمگین دوست داشتنی این بار در قالب ربات های عظیم الجثه دنیای فیلم های Transformers پا به دنیای گجت ها نهاده اند.

Angry-Birds-Transformers-1

هدف گیم پلی در این انگری بردز جدید، همچنان مثل سابق است، با این وجود تغییرات آنچنان گسترده اند که نمی توان نام بازی را انگری بردز گذاشت. در این نسخه جدید هم باید دشمنان خود و ساختمان هایشان را از بین ببرید، منتهی دیگر نیازی نیست که خود پرنده های بیچاره را در این راه تلف کنید، بلکه باید با تفنگ و ابزارهای بزرگ روباتی آتش بر سرشان بریزید. ضمن اینکه جهت تیراندازی شما دیگر سمت راست صفحه نیست و در حالت سه بعدی به عمق تصویر منتقل شده. در واقع انگری بردز جدید، یک عنوان اکشن Beat em Up سه بعدی محسوب می شود.

Angry Birds Transformers 2

در انگری بردز ترانسفورمرز، شما کنترل پرندگان خشمگین را در لباس روبات های عظیم الجثه ای مثل آپتیموس پرایم بر عهده دارید؛ روبات هایی که تا بن دندان مسلحند و حتی در بین مسیر می توانند خود را به کامیون و تانک تبدیل کنند.

نیازی نیست که مرحله را به تنهایی طی کنید، می توانید در بخش هایی از بازی یکی از پرندگان رباتی دیگر را با خود در این مسیر شلوغ و پرحادثه همراه کنید. در این نسخه هم مانند انگری بردزهای قبلی، می توانید Telepod ها (اسباب بازی های انگری بردز) را با QR Code اسکن کرده و آن را از دنیای واقعی به بازی منتقل کنید تا کمک حالتان در طول بازی باشند.

Angry Birds Transformers بدون شک متفاوت ترین بازی ای است که تا به حال از این سری دیده ایم. فعلا نسخه iOS بازی در دسترس است، با این حال Rovio اعلام کرده که به زودی و در ماه جاری میلادی نسخه اندروید آن را هم عرضه خواهد کرد.

logo-samandehi