چهارشنبه، 02 مرداد 92 - 08:02
VLC Player

 

امروزه با پیشرفت فناوری و تولید فیلم ها با کیفیت فوق العاده تماشای فیلم ها به تفریحی برای افراد تبدیل شده است. فیلم هایی که کیفیت فوق العاده دارند و در فرمت های مختلف به کاربران عرضه می شوند. اکثر کاربران و افراد برای تماشای فیلم های خود به رایانه های شخصی روی می آورند. پخش کننده های فایل های چندرسانه ای مانند فیلم ها و موسیقی ها بسیار پر طرفدار هستند.در این بین نرم افزارهای زیادی تولید شده اند که وظیفه پخش فایل های چند رسانه ای را دارند.

VLC Player

VLC Player

VLC Player

این نرم افزار مخصوص سیستم عامل های ویندوز،مک و لینوکس می باشد.این نرم افزار متن باز بوده و از سال ۲۰۰۹ وارد دنیای مجازی شده است و می تواند از اکثر فرمت های صوتی و تصویری پشتیبانی کند.VLC همچنین می تواند انواع فایل های چند رسانه ای را با بهترین کیفیت پخش کند.

Winamp

Winamp

Winamp

مانند VLC یک نرم افزار پخش کننده رایگان است.البته استفاده از برخی قابلیت های جدید در آن نیازمند خرید نسخه حرفه ای برنامه می باشد.با استفاده از این نرم افزار می توان یک استدیو حرفه ای برای تنظیم صدا و تصویر را به رایانه خود آورد.

KM Player

KM Player

KM Player

می دانید که برای پخش فرمت های مختلف فایل های صوتی و تصویری همیشه یک مشکل وجود دارد و آن اینکه گاهی نرم افزار شما از فرمتی پشتیبانی نمی کند و یا اینکه نصبش فضای زیادی را اشغال می کند و بسیاری از مشکلات دیگر که حتماً تا حالا با آنها برخورد داشته اید. اما نرم افزار کوچک و قدرتمند و در عین حال رایگان KMPlayer می تواند بسیاری از فایل های صوتی و تصویری مانند VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia, QuickTime و فرمت های دیگر را پخش کند.

CyberLink PowerDVD Ultra

CyberLink PowerDVD Ultra

CyberLink PowerDVD Ultra

آخرین حلقه از چرخه تکاملی تحسین برانگیزترین ابزار اجرای DVD و خالق حد غایت در سرگرمی و لذت به هنگام اجرای فایل های تصویری و صوتی می باشد. این نرم افزار با بهره گیری از تعداد زیادی کنترل کننده قابل تنظیم برای Audio/Video برای ارائه بهترین کیفیت پخش، ارائه شده است. قابلیت پیشتیبانی از تمامی فرم های صوت و تصویر، ۸ کانال خروجی صدا در سینمای خانگی، و صدای فراگیر Surround با قدرت شبیه سازی واقعی، Power DVD را تبدیل به غول ترین Player در میان طرفداران DVD کرده است، با CyberLink Power DVD به عنوان Player بی همتای فیلم های High Definition از تماشای فیلم ها نهایت لذت را خواهیدبرد.

logo-samandehi