شنبه، 06 مهر 92 - 08:22
اپلیکیشن اندروید

 

اپلیکیشن اندروید

اپلیکیشن اندروید

در گوگل‌پلی انواع و اقسام بازی، برنامه و اپلیکیشن کاربردی پیدا می‌کنید که می‌توانید دانلود و روی اسمارت‌فون اندرویدی خود نصب کنید. این اَپ‌استور در همه زمینه‌ها برنامه دارد و هر کاربری با هر وسیله‌ای، در هر سطحی و با هر حرفه‌ای می‌تواندبرنامه مورد نظر خود را بیابد و استفاده کند.ما در اینجا ۵ اپلیکیشن جالب برای این هفته انتخاب کرده ایم که شاید موردپسندتان واقع شوند.

Sine Mora

قیمت: ۳٫۹۹ پوند

بازی اکشن و پرهیجان Sine Mora

بازی اکشن و پرهیجان Sine Mora قبلا در کامپیوتر، XBLA، پلی‌استیشن ۳ و سیستم‌عامل iOS در دسترس کاربران بود و از آن لذت می بردند. اکنون نیز نسخه اندرویدی آن عرضه شده است و حسابی کاربر را سرگرم می کند. در این برنامه می توانید کنترل پرواز هواپیما در موقعیت های مکانی متفاوت را به عهده بگیرید، به دشمنان تیراندازی و از موانع عبور کنید یا جاخالی بدهید.البته هیچ شاخصی برای نمایش سلامت کاربر وجود ندارد. تنها راهنمایی شما، زمان است. کاربر زمان محدودی برای هر مرحله در اختیار دارد و به او بیش از ۵۰ اسلحه و مهمات متنوع داده می شود تا در مراحل مختلف از آنها استفاده کند.

۱ Second Everyday

قیمت: رایگان

۱ Second Everyday

این اپلیکیشن، همان طور که از نامش پیداست (هر روز یک ثانیه)، به شما کمک می کند تا یک ثانیه از زندگی روزانه خود را ثبت و خاطرات خود را ماندگار کنید. از همه مهم تر اینکه می توانید همه این ثانیه ها را به هم وصل کنید و یک ویدئوی چند دقیقه ای از زندگی خود بسازید. ضبط لحظه ها مستقیما از داخل برنامه انجام می شود. همچنین، می توانید ویدئوهای ضبط شده را نیز جست‌وجو و پیدا یا آنها را بر اساس تاریخ اولویت‌بندی کنید. این اپلیکیشن در ۳۰ روز نخست رایگان است و اگر دوستش داشتید باید ۰٫۹۹ پوند برای خرید آن هزینه کنید.

 Leisure Suit Larry: Reloaded

قیمت: رایگان

 Leisure Suit Larry: Reloaded

کاربرانی که در دهه های ۸۰ و ۹۰ میلادی بازی Leisure Suit Larry را تجربه کرده اند، حتما با روش این بازی آشنا هستند. این بازی در سرزمین مارمولک های بزرگ و راحت طلب انجام می شود و همان پلات قبلی را دارد. گرافیک بسیار بالای این بازی و موسیقی جدید و جک های بسیار زیادی که در بطن بازی مطرح می شوند، مسایلی هستند که کاربران دوست دارند و از آنها لذت می برد.

 Gentlemen

قیمت: ۱٫۹۹ پوند

 Gentlemen

برای استفاده از این اپلیکیشن باید تبلت اندرویدی داشته باشید که ۷ اینچ یا بیشتر از آن اندازه دارد. و البته یک دوست برای بازی! هر کاربر، یک طرف تبلت را می گیرد و نقش یکی از شخصیت های مردان سیبیلو را بازی می کند. این بازی روند بسیار تندی دارد و شخصیت ها به اسلحه هایی همچون چاقو، بمب و … مجهز هستند تا یکدیگر را از پای درآورند.

Twisty Launcher

قیمت: رایگان

Twisty Launcher

Twisty Launcher به کاربر اجازه می دهد تا برای سه اپلیکیشن موردعلاقه خود، حرکت اشاره ای تعریف کنید. به این ترتیب، حتی هنگامی که وسط یک برنامه دیگر هستید هم با انجام ایمای ثبت شده، Twisty Launcher آن را تشخیص و به طور خودکار آن برنامه را باز می کند.

 

logo-samandehi