یکشنبه، 02 شهریور 93 - 01:58

 

پیکچاپ یه سرویس اینترنتی است که به صورت رایگان عکس شما را چاپ می کند و برایتان به صورت رایگان می فرستد.فقط کافیست، عکس بگیرید و یا از گالری عکس های خودتون یکی را انتخاب کنید. بعد از آن به picchap.ir بروید و عکس خود را آپلود کنید.

پیکچاپ

حالا نوبت ماست که عکس شما را چاپ کنیم و برایتان ارسال کنیم.

به همین راحتی!!!

چه چیز عاید کاربران می شود ؟

نخست فضای مناسبی برای کاربران فعال فراهم کرده ایم تا عکس های خود را نگهداری کنند یا حتی به اشتراک بگذارند.

دوم اینکه، می توانند عکس های خود را به رایگان چاپ کنند.

در قبال این امتیازها، از فضای پشت عکس کاربران استفاده می کنیم و تبلیغات تبلیغ دهنده را می گذاریم.البته لوگوی برخی از تبلیغ دهنده ها هم روی عکس در جایی که اصلاً خدشه ای به اصل عکس وارد نشود قرار می گیرد.

چه چیز عاید تبلیغ دهنده ها می شود ؟

آیا تا بحال عکس خودتان را دور ریخته اید؟

مسلماً کاربران ما هم این کار را نمی کنند حتی اگر روی عکس یا پشت آن اثری از تبلبغ دهنده های ما باشد. این یه برد دو طرفه برای کاربران و تبلیغ دهنده هاست.

برای جلب توجه هر چه بیشتر کاربران به تبلیغات، مسابقات پیامکی در نظر گرفته شده است. سؤالات آنها کاملاً با تبلیغ دهنده های ما مرتبط است.

کاربران برای پاسخگویی به سؤالات باید به سایت تبلیغ دهنده و یا حتی به صورت حضوری به محل کار وی بروند تا بتوانند به آنها پاسخ دهند. در ازای آن کاربران علاوه بر اینکه از تبلیغ دهنده کوپن چاپ دریافت می کنند  بلکه در قرعه کشی هفتگی و ماهانه پیکچاپ  نیز شرکت داده می شوند.

مسأله بعدی گستردگی کاربران ماست در حال حاضر پیکچاپ به صورت پایلوت در استان مازندران شروع به کار کرده است. در برنامه های کوتاه مدت ما جذب اسپانسر و تبلیغ دهنده از سراسر ایران است.

در ضمن مدیریت مناسبی برای ارسال تبلیغ ها به صورت کشوری و محلی در نظر گرفته شده است تا در صورت تمایل تبلیغ دهنده ها، تبلیغ های ایشان را در شهر محل کار خود و یا شهرهای اطراف بفرستند.

logo-samandehi