چهارشنبه، 03 اردیبهشت 93 - 02:26

 

وقتی که برای اولین بار گوگل قابلیت پشتیبانی از اس ام اس را به Hangouts اضافه کرد، بازخوردهای متفاوتی را دریافت کرد. پررنگ ترینِ این انتقادات، این بود که این اپ پیچیده و گیج کننده شده است، زیرا برخلاف iMessage اپل، Hangouts پیام‌های اس ام اس را از پیام‌های خود اپ پیام رسان جدا نمایش میداد. گوگل بالاخره با ارائه ی به روز رسانی برای این اپ، این مشکل را از میان برده است.

 Hangouts-Logo

این بدان معناست که چه شما در حال اس ام اس دادن باشید و چه در حال چت کردن با هنگ اوتس، تمامی‌مکالمات شما در یک مکان واحد خواهند بود و تنها فرق این دو نوع پیام در نحوه ی نمایش داده شدنشان است. اگر هم شما از آن دسته هستید که از این شکل نمایش مکالمات خوشتان نمی‌آید، می‌توانید به راحتی به شکل قبلی برگردید و پیام‌ها را به صورت جدا از هم مشاهده کنید.
البته این به روز رسانی قابلیت‌های جدید دیگری را نیز به همراه دارد. یکی از این قابلیت‌ها، ساده تر شدن لیست اسامی‌مخاطبان است که به کاربر این اجازه را می‌دهد که مخاطب خود را بدون استفاده از جعبه ی جستجو، راحت تر پیدا کند. قابلیت دیگر، اضافه شدن ویجت صفحه ی Home می‌باشد که به شما اجازه می‌دهد از همان صفحه ی Home گوشی تان، مستقیما مکالمات را رصد کنید و در صورت لزوم، پاسخ دهید. این ویجت قابلیت تغییر سایز و همچنین اسکرول در محتوا را داراست.

جدای از این قابلیت‌ها، این به روز رسانی، وصله‌های امنیتی، رفع ایرادات نرم افزاری و افزایش کارایی را به همراه دارد. این به روز رسانی در حال عرضه شدن می‌باشد. دیری نخواهد بود تا به دست شما نیز برسد.

Hangouts-01 Hangouts-02 Hangouts-03

logo-samandehi