جمعه، 28 شهریور 93 - 07:26

 

پس از شایعات فراوان آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس معرفی شدند و از امروز نیز عرضه‌ی رسمی آنها آغاز شد. حالا اولین ویدیو از تست سقوط این دو مدل منتشر شده است. پیش از دیدن این ویدیو نظر شما در مورد مقاومت آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس در برابر سقوط چیست؟

ff4f8f2f068c1e50722aede87c051106_XL

در ویدیوی زیر که اولین ویدیوی منتشر شده از تست سقوط این دو محصول جدید ساخت اپل است، هر کدام از این محصولات رو به پشت، رو به جلو و از کنار‌ه‌ها به زمین برخورد می‌کنند. آیفون ۶ در برخورد با زمین از پشت و کناره‌ها مقاومت خوبی دارد ولی هنگامی که از سمت نمایشگر به زمین برخورد می‌کند، آسیب زیادی می‌بیند.

اما آیفون ۶ پلاس یک مرحله زودتر از آیفون ۶ یعنی در هنگام برخورد از کناره‌ها با زمین آسیب زیادی می‌بیند که شاید این امر به دلیل توزیع وزن بیشتر در کناره‌های آیفون ۶ پلاس باشد. در ادامه با هم ویدیوی تست سقوط آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس را با هم می‌بینیم.

نتیجه اخلاقی که می‌توان از این تست گرفت این است که هیچوقت گوشی خود را به زمین نیاندازید! اما از آنجایی که گفتن این جمله بسیار ساده‌تر از عمل به آن است، بهترین کار استفاده از یک محافظ برای گوشی است. بسیاری از افراد علاقه‌ای به استفاده از کاورها و محافظ‌ها ندارند چرا که محافظ گوشی زیبایی آن را از بین می‌برد و گوشی را زمخت‌تر نشان می‌دهد اما همانطور که تست‌های دراپ و البته تجربه بعضی دوستان! نشان می‌دهند اگر گوشی خود را به سختی و با قیمت بالایی خریداری کرده‌اید توصیه ما این است که حتما از محافظ استفاده نمایید.

logo-samandehi