پنجشنبه، 19 دی 92 - 10:53

 

Razer_Project_Christine_01

کمپانی Razer به عنوان یکی از محبوب ترین برندهای تولید کننده هدست، ماوس و صفحه کلید، تصاویری از کیس مفهومی خود با نام Razer Christine منتشر کرده است. این کیس زیبا با ترکیب رنگ های مشکی و سبز که رنگ های اصلی برند Razer به شمار می رود، و قرار گرفتن نورپردازی در بخش های سبز رنگ، جلوه بسیار زیبایی به Christine بخشیده است. طراحی کیس به صورت Full Modular است و برای تمامی قطعات روی کیس، یک بخش جداگانه در نظر گرفته شده است.کاربران حرفه ای قادر خواهند بود تا در مراحل ساخت، سفارشی سازی و به روز رسانی، مکان قطعات را روی کیس تغییر دهند تا جلوه متفاوتی به سیستم خود ببخشند. همچنین شما قادر خواهید بود تا با تغییر در ترکیب ماژول های کیس، تعداد چهار کارت گرافیک را به صورت Quad-SLI نصب کنید.

در انتهای هر ماژول کیس، حفره های ریزی در نظر گرفته شده تا حرارت تولیدی قطعات مختلف را به بیرون منتقل کنند. کیس ریزر کریستاین قادر به راه اندازی و استفاده از واترکولر است که می تواند حرارت قطعات مختلف مانند پردازنده، کارت گرافیک و حافظه رم را به شکل بهتری کاهش دهد.

در کیس مفهومی ریزر کریستاین، فضای کافی برای نصب هارد دیسک و SSD برای راه اندازی ترکیب RAID 5 وجود دارد تا علاوه بر افزایش ظرفیت ذخیره سازی، سرعت انتقال اطلاعات نیز به شکل قابل توجهی افزایش یابد. کانال های در نظر گرفته شده برای انتقال کابل ها سبب گردیده تا پس از اسمبل قطعات، هیچ اثری از کابل مشاهده نشود.

یکی از زیباترین بخش های کیس جدید ریزر، کنترلر پنل جلوی آن است که از یک پنل لمسی LED زیبا تشکیل گردیده و جلوه بی نظیری به نمای جلوی کیس بخشیده است. تاکنون اطلاعاتی در خصوص قیمت و زمان عرضه کیس مفهومی Razer Christine منتشر نگردیده است.

logo-samandehi