پنجشنبه، 08 آبان 93 - 11:31

به گفته اپراتور انگلیسی EE، کاربران سرویس ۴G این اپراتور در لندن، از امروز و به لطف سرویس جدید ۴G+ به اینترنت با سرعت بیشتری دسترسی خواهند داشت. این تکنولوژی جدید که با نام LTE-Advanced یا LTE-A نیز شناخته می شود، سرعت دانلودی معادل ۱۵۰ مگابیت بر ثانیه به کاربران ارائه خواهد داد. این سرویس فعلا فقط در مرکز لندن در دسترس است، اما به زودی مناطق بیشتری از لندن و شلوغ ترین شهر های بریتانیا را نیز تحت پوشش قرار خواهد داد.

4GEE-Taxis-Horse-Guards-Parade-3-645x250

سرعت میانگین کاربرانی که از دستگاه های سازگار با Cat 6 استفاده می کنند، حدود ۹۰ مگابیت بر ثانیه خواهد بود. دستگاه هایی همچون گلکسی نوت ۴ سامسونگ و ال جی جی ۳ از تکنولوژی Cat6 LTE-A پشتیبانی می کنند؛ اما متاسفانه جدیدترین آیفون های اپل، یعنی آیفون ۶ و ۶ پلاس، تنها از Cat4 پشتیبانی می کنند و از این تکنولوژی جدید بی بهره اند.

4gPlusLondon

به گفته اپراتور EE، این سرعت فوق العاده از ترکیب ۲۰ مگاهرتز با هر کدام از باند های ۱۸۰۰ مگاهرتز و ۲.۶ گیگاهرتزی به دست آمده و با این روش امکان ارائه سرعت ۳۰۰ مگابیتی روی موبایل نیز وجود دارد.به لطف این به روزرسانی، کاربران سرویس های با سرعت پایین تر افزایش سرعت را تجربه خواهند کرد.به نظر شما چرا اپل راه را برای پشتیبانی از نسل جدید شبکه ها با سرعتی بالا تر باز نگذاشته است؟

logo-samandehi