سه شنبه، 20 آبان 93 - 12:27

یکی از دلایل محبوبیت اینستاگرام، شرح تصاویری است که به همراه با عکس ارسال می شوند. به طور کلی این سرویس به شما این امکان را می دهد که علاوه بر ویرایش ساده تصاویر و اعمال افکت به روی آن، عکس های خود را منتشر کنید و بسیاری افراد، یک شرح هم به آن اضافه می کنند تا مطلب خود را جذاب تر از پیش کنند.

اینستاگرام

اما به هر حال در هر نوشته ای امکان اشکال تایپی یا غلط املایی وجود دارد و شرح تصاویر اینستاگرام هم مستثنا نیست. تنها راه برطرف کردن این مشکل، حذف کامل عکس و ارسال مجدد آن بود تا امروز که اینستاگرام از به روز رسانی جدید این اپلیکیشن خبر داد.

این به روز رسانی به کاربر امکان ویرایش شرح تصویر بدون نیاز به پاک کردن و ارسال مجدد عکس را می دهد و مطمئنا تمام کاربران از این اتفاق خوشنود خواهند شد. به روز رسانی اخیر امروز برای نسخه های iOS و اندروید این اپلیکیشن در اپ استور و گوگل پلی منتشر خواهد شد.

instagramcaptionedits.0.0_standard_800.0

این شرکت اطلاع داده که در بخش Explore هم تغییراتی را اعمال کرده تا کاربر به سادگی بتواند افراد مورد علاقه خود را برای “دنبال کردن” پیدا کند. بدین ترتیب که این بخش به دو تب تقسیم خواهد شد: در قسمت اول مثل سابق تصاویر دیگر کاربران را می بینید و در بخش دوم تنها حساب کاربری. در این به روز رسانی آیکن بخش Explore از قطب نما به عینک تغییر خواهد یافت.طبق آنچه که خبر داریم، در به روز رسانی امروز، امکان ویرایش شرح تصاویر بهترین بخش آن خواهد بود.

صفحه تازه ترین اخبار و مطالب فناوری اطلاعات در اینستاگرام

logo-samandehi