شنبه، 13 اردیبهشت 93 - 10:45

 

home_logo

زندگی بدون ایده پوچ است ! طبیعتا ایده ها نیز منتظر شما نمی مانند ! تا به حال شده است که ذهنتان پر از ایده های متنوع و رنگارنگ شود؟ کوکجا محلی است برای شکوفایی ایده های رنگی شما.در حقیقت شما میتوانید در کوکجا برای هر ایده ای که در ذهنتان دارید ، چه بزرگ و چه کوچک ، یک مجله اینترنتی بسازید و ایده های خود را به جای محبوس کردن در ذهن خود ، از این طریق جهانی سازید و با افراد بیش تری آن را به اشتراک گذارید.

04

حتی اگر در حال حاضر ایده خاصی در ذهن ندارید می توانید به کمک کوکجا از ایده های دیگران که جزو علاقه مندی های شماست تحت قالب مجله اینترنتی بازدید به عمل آورید.عملا شما با کمک گرفتن از کوکجا به راحتی هرچه تمام تر می توانید یک مجله اینترنتی بسازید.به نظر من یکی از بزرگ ترین حسن های کوکجا ، رایگان بودن آن است علاوه بر آن شما با یک محیط ساده سر و کار دارید که به جای کلافه کردن شما ، امکانات حرفه ای و گسترده ای برای ساخت مجله اینترنتی در اختیارتان می گذارد.بنابراین طبق تعاریفی که از ابتدا تا به حال داشتم برای شروع کار و ساخت مجله اینترنتی خود تنها کافیست یک نام مناسب برای ایده خود در ذهن داشته باشید و آن را در کوکجا ثبت نمایید و استارت اولیه مجله خود را بزنید!

Capture

این موضوع را هم در نظر بگیرید که ساخت مجله اینترنتی در کوکجا شامل هر موضوعی می شود و تنها مختص به موضوعاتی خاص نیست ، بنابراین اصلا نگران محدودیت موضوعی نباشید.در کوکجا هر موضوعی به چشم می آید ، از هنر ، فرهنگ ، ادبیات ، اقتصاد ، تکنولوژی گرفته تا آشپزی ، سرگرمی ، طنز و … .اگر بخواهم خیلی عامیانه و ساده برایتان بگویم باید اذعان کنم که شما می توانید سازنده یک مجله اینترنتی ساده با موضوعات عامیانه باشید و یا این که مجله اینترنتی خود را خیلی تخصصی و حرفه ای اداره نمایید.مثلا می توانید در کوکجا مجله ای بسازید که به صورت حرفه ای اخبار و گزارشات روز دنیای خودرو و یا دنیای سینما را در آن به پیش ببرید و از کاربران علاقه مند به این حوزه جهت رویت آن دعوت به عمل آورید.

Capture

در حقیقت هدفی که کوکجا دنبال میکند ایجاد یک بستر و فضای تعاملی در یک محیط مجازی اجتماعی است.از نکات برجسته و جالب مجله های اینترنتی موجود در کوکجا ، وجود قابلیت امتیاز دادن به مقالات مجلات تحت قالب ستاره های امتیازیست ! مثلا اگر شما از مقاله ای در مجله ای در کوکجا لذت بردید یا با محتوای آن موافق بودید می توانید با استفاده از این ستاره ها به آن مقاله امتیاز دهید.همچنین باید اضافه کنم که امکان ارسال نظر و به اشتراک گذاشتن مقالات نیز وجود دارد.جالب است بدانید که حتی خوانندگان مجله توانایی این را دارند که مقالات مورد پسندشان را از مجله های افراد دیگر به مجله خودشان اضافه نمایند.البته این امکان تنها با اجازه صاحب اثر امکان پذیر است.

Capture

شما باید خیلی زود ایده های داخل ذهن خود را در کوکجا به یک مجله اینترنتی تبدیل سازید و همه را به رویت از آن فرا خوانید.همیشه به یاد داشته باشید که هر فرد ؛ با هر سن و سلیقه ای دارای ایده‌ها و یا اندیشه‌های خودش است. کوکجا فضایی برای به اشتراک گذاشتن و بحث و تعامل در خصوص آن‌ ایده هاست.

koo-koja-2

koo-koja-3

در کوکجا ؛ حفاظت از حریم خصوصی کاربران ؛ یکی از ارکان اصلیِ به شمار می رود.حتی میزان سطح دسترسی دیگران به اطلاعات شما به طور کامل در اختیار خودتان است.شاید شما با دوست صمیمی خود یا فامیل نزدیک خود قصد داشته باشید اطلاعاتی را رد و بدل کنید ؛ به طبع اشتراک این نوع اطلاعات کاملاً مجزا از اطلاعاتی است که با همکاران، همکلاسی‌ها و یا آشنایان دور، به اشتراگ گذاشته می‌شود.در کوکجا این امکان نیز فراهم است ! در پایان بد نیست اشاره ای داشته باشیم به فعالیت های جانبی کوکجا ! از برجسته ترین این فعالیت ها و مهم ترین آن ها ؛ باید اشاره ای داشته باشم به بازی آنلاین شهرنشینان و همچنین مجله خبری ۴ طرف ! بازی آنلاین شهرنشینان قطعا معرف حضور دوستان وب گرد هست و فقط باید عنوان کنم که این بازی دوست داشتنی ؛ توانست برنده لوح افتخار بهترین بازی آنلاین در جشنواره سومین دوره‌ بازی‌ های رایانه‌ ای شود.جالب است بدانید که ؛ علاوه بر لوح افتخار از سومین دوره بازیهای رایانه ای ؛ چندی پیش در رویداد ششمین جشنواره وب ایران به عنوان بهترین بازی آنلاین انتخاب گردید.مجله خبری ۴ طرف نیز در حقیقت یک خبر خوان کاملا بروز و مدرن با طراحی منحصر به فرد می باشد.

logo-samandehi