پنجشنبه، 22 خرداد 93 - 05:53

 

street view

اگر برای مشاهده بازی های جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ به برزیل سفر کرده اید و نگران از دست رفتن بازی ها و یا پیدا نکردن آدرس و زمان بازی ها و خیابان های برزیل هستید نگران نباشید. گوگل ویژگی Street Brazil را به Google Map اضافه نموده که می توانید تمام ورزشگاه ها ، خیابان های اطراف و حتی گنجایش ورزشگاه ها را مشاهده کنید و از عبور و مرور از طریق ناوگان حمل و نقل عمومی با خبر باشید.این ویژگی در حال حاضر برای کشورهای برزیل،پرو،شیلی،کلمبیا و مکزیک هست تا شناخت کاملی از آمریکای لاتین بدست بیاورید.

6-8-2014-9-28-19-AM

حالا خوشحالیم که به شما اطلاع بدهیم که گوگل در اقدامی خوب به شما امکان می‌دهد که در گوگل مپ، این ورزشگاه‌ها را در «Street View» ببینید.دیدن ورزشگاه‌ها که تا چند روز دیگر پر از تماشاگر و هیجان فوتبال می‌شوند، بسیار جالب است.سرویس نقشه یابی رایگان آنلاین – گوگل مپ – گزینه “نمای خیابانی” همه ۱۲ ورزشگاه میزبان رقابت های جام جهانی را به همراه تصاویر خیابان های منتهی به این ورزشگاه را به خدمات خود افزوده است.

نگاهی آفتابی نما به خیابان ها و ورزشگاه های جام جهانی برزیل

google map street 2014

دیانا ییک مدیر برنامه “نمای خیابانی” گوگل مپ اعلام کرد:) بازی های جام جهانی را از خانه های خود تماشا کنید یا از خود برزیل ، گوگل مپ بلیط ورود شما به ورزشگاه های جام جهانی محسوب می شود.)
او همچنین گفت: (اگر خوش شانس بوده و بلیط بازی های جام جهانی را خریداری کرده باشید افزودن گوگل مپ را به گوشی های خود فراموش نکنید. )
کاربردهای گوگل مپ بر روی گوشی ها تلفن های همراه یا تبلت ها شامل ابزاری برای یافتن راه های کارآمد برای رفتن به ورزشگاه ها از طریق اتوبوس ها یا قطار در شهرهای میزبان بازی ها می شود.

به گفته ییک، این سرویس همچنین شامل نقشه های داخل ورزشگاه ها، فرودگاه ها، فروشگاه ها نیز می شود.

6-8-2014-9-28-41-AM

[button color=”orange” size=”medium” link=”https://www.google.com/maps/views/streetview/brazils-world-cup-stadiums?gl=us” target=”blank” ]برای استفاده از این قابلیت به لینک زیر مراجعه فرمایید.[/button]

 

[button color=”blue” size=”medium” link=”http://www.engadget.com/2014/06/05/google-street-view-brazil-world-cup/” target=”blank” ]منبع[/button]

logo-samandehi