سه شنبه، 05 بهمن 95 - 03:49

اولین مرکز شتابدهی همراه‌وس با همکاری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در ساختمان غدیر این شهرک با حضور مهندس نصرالله جهانگرد، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گشایش یافت.به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، شتاب‌دهنده اکسل با هدف قدرت و شتاب بخشیدن به توسعه‌‏دهندگان کسب و کارهای نوپا در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) با تخصیص منابع مالی، مربی‌گری و پشتیبانی تیم‌های کارآفرین با تامین امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مناسب راه‌اندازی شده است.

اکسل با فراخوان‌های خود و برگزاری رویداد رقابتی میان تیم‌های داوطلب و با اعتبارسنجی کسب و کارهای پیشنهادی، تیم‌های برگزیده را برای ورود به فرایند شتاب‌دهی، انتخاب می‏کند.

این شتابدهنده به عنوان اولین مرکز شتابدهی همراه‌وس با همکاری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در ساختمان غدیر این شهرک واقع در خیابان ۲۲ بهمن اصفهان با حضور مهندس نصرالله جهانگرد، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گشایش یافت.

شتاب‌دهنده اکسل، با سرمایه‌گذاری مستقیم شرکت همکاران راهپویان همتا، با مأموریت جذب تیم‌های جوان توسعه‌دهنده فناوری و محصولات نرم‌افزاری و اپلیکیشن‌ با تمرکز بر حوزه گردشگری شامل محتوا و خدمات گردشگری، اینترنت اشیاء (IoT) و همچنین بازی‌ها و اپلیکیشن‌های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده و دیگر محصولات با قابلیت خلق ارزش بر بستر تلفن همراه فعالیت خواهد کرد.

این مرکز با ایجاد فضای کاری مطابق با استانداردهای روز دنیا و ایجاد شبکه مربی‌گری از کارآفرینان موفق ملی با هدف سرمایه‌گذاری در مراحل اولیه راه‌اندازی کسب و کارهای حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، آماده جذب و حمایت از تیم‌ها و شرکت‌های استارتاپ است و در حال حاضر ظرفیت پذیرش ۱۰ تیم را دارد.

logo-samandehi