شنبه، 17 خرداد 93 - 08:21

ال جی «فستیوال بزرگ برزیل» را برگزار می کند

در آستانه چهارمین حضور تیم ملی ایران در مسابقات جام جهان، شرکت های ال جی و گلدیران «فستیوال بزرگ برزیل» را رونمایی کردند. فستیوال بزرگ برزیل به آدرس اینترنتی lggoal.ir پذیرای علاقمندان است تا ضمن شرکت در مسابقات مهیج و دریافت جوایز نفیس، از آخرین اخبار و حواشی جام جهانی برزیل مطلع شوند.

 

 مسابقه پیشبینی تعداد گل های زده شده توسط ایران در جام جهانی برزیل

lg2

کاربران پس از ثبت نام و ورود به سایت ال جی گل، می توانند تعداد گل هایی که تیم ملی ایران در جام جهانی به ثمر می رساند را پیش بینی کنند. ال جی گل به کسانی که به درستی تعداد گل ها را پیش بینی کنند، به قید قرعه جوایز ارزنده ای اهدا خواهد کرد.

 جام جهانی ال جی گل

دوستداران بازی های مجازی می توانند با ثبت نام در «جام جهانی ال جی گل» در محیط پرهیجان FIFA 2014 با یکدیگر رقابت کنند. نفرات برتر جوایز بسیار ارزشمندی تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال دریافت خواهند کرد.

 مسابقه اشتراک تصاویر

 

lg3

مسابقات عکاسی ال جی گل در دو موضوع متفاوت برگزار می شود:

  • الف. جام جهانی برزیل: این بخش از مسابقه شامل عکس هایی است که خود کاربران با موضوع جام جهانی گرفته اند.
  • ب. مجسمه های زنده: یکی از فعالیت های جذابی که شرکت های ال جی و گلدیران برای جام جهانی تدارک دیده اند، حضور مجسمه های زنده در نقاط مختلف شهر تهران و تعدادی از شهرستان ها است. کاربران ال جی گل با گرفتن عکس از حرکات مجسمه های زنده و اشتراک گذاری در وب سایت lggoal.ir می توانند در مسابقه شرکت کنند.

 

همراه با جام جهانی در رستوران های ویژه

lg4

در روزهای برگزاری مسابقه تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، ال جی گل ضیافت خاصی برای کاربران فعال تدارک دیده است. آنها با دو همراه می توانند در رستوران های برگزیده حضور یافته و ضمن بهره بردن از سرویس ویژه، به تماشای بازی های تیم ملی بنشینند.

 

حواشی برزیل

lg5
این بخش یکی از جذاب ترین قسمت های سایت است که به ارائه اخبار دست اول درباره جام جهانی و حاشیه های آن می پردازد. با «حواشی برزیل» همراه شده و اخبار نابی را درباره تیم ملی، جام جهانی و حاشیه های جذاب آن بخوانید که ال جی گل آنها را برای کاربران منتخب خود مهیا می کند.علاقمندان به این رویداد مرتبط با جام جهانی، می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت ال جی گل مراجعه کنند.

logo-samandehi