چهارشنبه، 03 مهر 92 - 01:55
جشنوراه سالیانه پردیس

 

جشنوراه سالیانه پردیس

جشنوراه سالیانه پردیس

مسابقه «ایده پروران برتر» در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی تلکام از سوی جشنوراه سالیانه پردیس و با همکاری همراه اول برگزار می‌شود.

به گزارش ستاد خبری جشنواره سالیانه پردیس، در این مسابقه که روز جمعه ۵ مهرماه، ساعت ۱۲، در سالن اختصاصی همراه اول (سالن ۷) برگزار خواهد شد، به بهترین ایده‌های مرتبط با اپلیکیشن‌های تلفن همراه در حوزه‌های مختلف جوایز ارزنده‌ای اهدا می‌شود.

در این مسابقه به شرکت کنندگان فرصت داده می‌شود در ۹۰ ثانیه در حضور علاقه‌مندان، دست‌اندرکاران، حامیان صنعت نرم‌افزارهای تلفن همراه و مدیران ارشد همراه اول، ایده‌های خود را مطرح کنند. در این برنامه بهترین ایده‌ها انتخاب شده و جوایزی به آنها تعلق می‌گیرد. همچنین امکان کمک به اجرایی شدن و تجاری‌سازی ایده‌ها وجود دارد.

بر اساس اعلام ستاد برگزاری جشنواره، جایزه مسابقه ایده‌پروران برتر ۳۰ میلیون ریال است که به نفر او ۱۵ میلیون، نفر دوم ۱۰ میلیون و نفر سوم ۵ میلیون ریال تعلق می‌گیرد. علاوه بر این، به همه شرکت کنندگانی که ایده آنها برای ارائه در برنامه پذیرفته می‌شود، به رسم یادبود هدایایی از سوی همراه اول اهدا خواهد شد.

علاقه‌مندان به حضور در این مسابقه می‌توانند تا یک روز پیش از برگزاری برنامه (چهارم مهر)، با مراجعه به سایت جشنواره سالیانه پردیس به نشانی Festival.vaslab.ir ثبت‌نام کرده و با معرفی عنوان ایده خود، مجوز ارائه حضوری را دریافت کنند. همچنین تا دو ساعت پیش از برگزاری مسابقه، علاقه‌مندان می‌توانند به سالن اختصاصی همراه اول (سالن ۷) در نمایشگاه بین‌المللی تلکام مراجعه کرده و شرح ایده خود را حداکثر در یک برگ A4 به غرفه «مسابقه ایده‌پروران برتر» تحویل دهند.

براساس این گزارش، ایده‌های ارایه شده باید در یکی از چارچوب‌های زیر قرار گیرد:

  1.  ایده‌هایی در خصوص امکانات ویژه‌ای که اپراتورهای تلفن همراه می‌توانند برای فروشگاه‌های اپلیکیشن ارائه کنند.
  2.  ایده‌های مرتبط با اپلیکیشن‌هایی که از زیرساخت‌ها و امکانات اپراتورهای تلفن همراه برای ارائه سرویس ویژه‌ای استفاده کنند. این زیرساخت‌ها و امکانات عبارتند از: پیامک، پیام چند رسانه‌ای، GPRS، امکان دریافت هزینه از کاربران با افزودن به قبوض تلفن همراه آنها، ارتباط با سیم کارت و …
  3.   ایده‌های مرتبط با اپلیکیشن‌هایی که خدمت‌رسانی و ارتباط اپراتورهای تلفن همراه را به مشترکانش تسهیل کرده و یا بهبود می‌بخشند.
  4. ایده‌های مرتبط با عملیات مالی از طریق کدهای دستوری (مانند #۱۲۳*).

گفتنی است مسابقه ایده پروران برتر به عنوان یکی از بخش‌های جانبی نخستین جشنواره سالیانه پردیس اجرا می‌گردد. این جشنوراه با هدف کمک به تجاری‌سازی برترین نرم‌افزارهای موبایل، از سوی آزمایشگاه خدمات ارزش افزوده تلفن همراه دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود و در نخستین دوره آن سه مسابقه برترین برنامه‌ها، برترین بازی‌های رقابتی ومسابقه رکوردزنی در بازی‌های رقابتی منتخب برگزار می‌شود. مهلت ارایه آثار به جشنواره سالیانه پردیس تا۱۵ آبان ماه است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسابقه ایده‌پروران برتر و جشنواره سالیانه پردیس می‌توانند به نشانی festival.vaslab.ir مراجعه کنند.

logo-samandehi