سه شنبه، 27 مهر 95 - 06:23

 

ثبت‌نام رزرو شرکت‌‌های حاضر در نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۶ روزهای اول و دوم آبان ماه ۹۵ برگزار می‌شود.

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور از ثبت نام شرکت‌های جامانده از پیش‌ثبت‌نام الکامپ ۲۰۱۶ در دو روز اول آبان ماه خبر داد.

این سازمان اعلام کرده است که شرکت‌های علاقه‌مند به حضور در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ که از مرحله نخست پیش ثبت‌نام جاماندند، از شنبه یکم آبان ماه ۹۵ تا پایان وقت اداری یکشنبه دوم آبان ماه ۹۵، به مدت دو روز مهلت‌دارند تا نسبت به ثبت‌نام رزرو از طریق وب‌سایت نمایشگاه الکامپ به آدرس اینترنتی iran-elecomp.com اقدام کنند.

روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در اطلاعیه خود آورده است:

ثبت تقاضای بیش از دو برابر ظرفیت در مرحله پیش‌ثبت‌نام بیست و دومین نمایشگاه الکامپ و ثبت رکورد بی‌سابقه که نشان‌دهنده تجربه موفق سازمان در برگزاری نمایشگاه الکامپ سال گذشته است و خبر از جلب اعتماد دوباره صنف به این رویداد بین‌المللی صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور می‌دهد.

کمیته اجرایی نمایشگاه الکامپ بیست و دوم ضمن قدردانی از این استقبال بی‌نظیر و در راستای احترام به درخواست آحاد صنف فرصت دو روزه‌ای را برای شرکت‌های علاقه مند به حضور در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ که در موعد تعیین شده موفق به انجام پیش ثبت نام نشدند، در نظر گرفته است.

متقاضیان از شنبه یکم آبان ماه تا پایان وقت اداری روز یکشنبه دوم آبان ماه به مدت دو روز مهلت دارند تا در صورت وجود ظرفیت باقی‌مانده، جهت ثبت نام رزرو از طریق وب‌سایت Iran-elecomp.com اقدام کنند.

با توجه به تقاضای بیش از ظرفیت موجود، کمیته برگزاری هیچ تعهدی نسبت به متقاضیان ثبت‌نام رزرو ندارد و تنها در صورت لغو درخواست‌های پیش ثبت‌نام و وجود فضا در خصوص جانمایی این متقاضیان جدید اقدام خواهد شد.

logo-samandehi