شنبه، 08 آبان 95 - 10:03

مدیرعامل شرکت ارتباط مشترک شهر تهران با اشاره به درخواست های اپراتورهای تلفن همراه برای نصب آنتن های جدید مخابراتی در پایتخت گفت: در شش ماهه اول امسال بالغ بر ۸۳مجوز نصب دکل با رعایت ضوابط فنی، ایمنی و زیباسازی شهری در تهران صادر شده است.

به گزارش سید علیرضا اردوبادی در گفت و گو با خبرنگار شهرنوشت با بیان اینکه مجوزهای نصب دکل های مخابراتی در شهر تهران تنها از سوی این شرکت صادر می شود، تصریح کرد: شهرداری تهران با رعایت ضوابط فنی، ایمنی و زیباسازی شهری درخواست های نصب دکل را بررسی و در صورت مغایر نبودن با ضوابط ، مجوز نصب را صادر می کند.
وی افزود: درخواست های نصب دکل، آنتن و ایستگاه های ارتباط رادیویی در کارگروه صدور مجوز بهره برداری از اماکن عمومی شهر و همچنین املاک اختصاصی شهرداری تهران با حضور مدیرعامل شرکت و  نمایندگان سازمانها و ارگانهای ذی ربط مطابق ماده ۱۱ مصوبه شورای اسلامی شهر تهران در شرکت ارتباط مشترک شهر برگزار می شود تا تمامی ضوابط فنی لازم در نصب دکل ها رعایت شود.
اردوبادی با اشاره به اینکه امسال درخواست های متعددی از سوی اپراتورهای تلفن همراه برای نصب دکل داده شده است، گفت: پس از بررسی دهها درخواست ارایه شده، در شش ماهه اول با ۷درخواست همراه اول، ۲۲ درخواست ایرانسل، ۲۳ درخواست مبین نت، ۲۴ درخواست رایتل و ۷ درخواست شرکت های اینترنتی موافقت شد.
مدیرعامل شرکت ارتباط مشترک شهر تهران با بیان اینکه شهرداری تهران مخالفتی با نصب آنتن های مخابراتی در صورت رعایت ضوابط و استانداردها ندارد گفت: تایید درخواست مجوز احداث و نصب برای متقاضیان نصب دکل چه داخل مجموعه شهرداری و چه متقاضیان خارج از مجموعه شهرداری پیرو مصوبه ساماندهی آنتن ها و دکل های مخابراتی ، از سوی شرکت ارتباط مشترک شهر ، منوط به رعایت الزامات برابر مصوبه و اخذ مجوز جلسه کارگروه است.

logo-samandehi