دوشنبه، 01 مهر 92 - 01:45
Gregg Lowe

 

پس از  پاداش و دستمزد ۲۵ میلیون دلاری استفان الوپ مدیر اجرایی نوکیا که حالا مدیر بخش موبایل و ابزارهای مایکروسافت شده است، واکنش های مختلفی را در دنیای آی تی در پی داشته است. هر کمپانی برای دادن پاداش و عایدی ناشی از اضافه حقوق برای خود قانون دارد اما اغلب کمپانی ها به مدیرانی پاداش می دهند که سود کمپانی را بالا برده و باعث سود بیشتر در بازار بورس شوند.

Gregg Lowe

Gregg Lowe

Gregg Lowe

 از سال ۲۰۱۲ بدین سو گریک لووی، پرزیدنت و مدیر اجرایی(CEO) کمپانی Freescale semiconductor بوده است. وی از کمپانی Texas Instruments در حالی که قائم مقام بود، به عنوان مدیر با سابقه در امور تراشه ها و ریزپردازنده ها وارد کمپانی Freescale شد.جمع پاداش و مزایا(perks عایدی اضافه بر حقوق): ۹٫۶۵۹٫۱۸۶ دلار شامل ۱,۰۰۰,۰۰۰ bonus پاداش و ۸,۶۵۹,۱۸۶ perks عایدی اضافه بر حقوق

robert Bobby Kotick

robert Bobby Kotick

robert Bobby Kotick

بابی کئتیک، مدیر، پرزیدنت و مدیر اجرایی کمپانی Activision Blizzard است. این کمپانی بعد از نینتندو ، دومین کمپانی برتر در زمینه گیم است. پاداش و مزایای بابی ۷٫۰۲۰٫۴۴۱ دلار است. (شامل پاداش ۶,۹۵۴,۲۹۱ bonus و عایدی اضافه حقوق ۶۶,۱۵۰ perks)

Randall Stephenson

Randall Stephenson

Randall Stephenson

رییس هیدت مدیره و مدیر اجرایی کمپانی AT&T‌است. در سال ۲۰۰۷ کمپانی متبوع خود را وارد عرصه جهانی کسب و کارموبایل و سرویس ها و خدمات مرتبط کرد. جمع پاداش و مزایایی که وی در سال ۲۰۱۲ دریافت کرد: ۶٫۸۶۳٫۳۰۸ دلاربوده است. (شامل پاداش ۶,۰۶۰,۰۰۰ bonus و عایدی اپافه بر حقوق ۸۰۳,۳۰۸ perks)

Wendell Weeks

Wendell Weeks

Wendell Weeks

رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی کمپانی تکنولوژیکی Corning Incorporated که در اوریل ۲۰۰۵ مدیر اجرایی و در ۲۰۰۷ نیز رئیس هیئت مدیره شد. مجموع پاداش و مزایای دریافتی وندل در سال ۲۰۱۲ بیش از ۶٫۸۳۸٫۲۰۷ دلار بوده است.(پاداش ۶,۲۶۵,۹۱۰ bonus و عایدی اضافه بر حقوق ۵۷۲,۲۹۷ perks)

John Coyne

John Coyne

John Coyne

پرزیدنت و مدیر اجرایی سابق در کمپانی معروف وسترن دیجیتال که در سال ۲۰۱۲ پاداش و مزایایی معادل ۶٫۸۱۴٫۲۷۰ دلار در یافت کرد و در حال حاضر استیو میلیگان جانشین وی شده است.(پاداش ۶,۷۷۲,۵۰۰ bonus و عایدی اضافه بر حقوق ۴۱,۷۷۰ perks)

Paul Otellini

Paul Otellini

Paul Otellini

پاول اوتلینی پرزیدنت و مدیر اجرایی سابق اینتل که برایان کرازانیچ در دوم ماه می ۲۰۱۳ جای وی را در اینتل گرفت. مجموع پاداش و مزایای اوتلینی در سال ۲۰۱۲ حدود ۵٫۷۵۷٫۷۰۰ دلار بوده است.(پاداش ۵,۲۳۴,۵۰۰ bonus و عایدی اضافه بر حقوق ۵۲۳,۲۰۰ perks)

William Brown

William Brown

William Brown

ویلیام براون پرزیدنت و مدیر اجرایی کمپانی Harris Corp از نوامبر ۲۰۱۱ بدین سو است و مجموع پاداش و مزایای دریافتی وی در سال ۲۰۱۲ بالغ بر ۵٫۷۳۴٫۹۹۷ دلار بوده است.(پاداش ۵,۳۰۰,۰۰۰ bonus و عایدی اضافه بر حقوق ۴۳۴,۹۹۷ perks)

Larry Ellison

Larry Ellison

Larry Ellison

لری الیسون مدیر اجرایی کمپانی اوراکل مجموع پاداش و مزایای وی در سال ۲۰۱۲ بالغ بر ۵٫۴۶۷٫۲۹۵ دلار بوده است.(پاداش ۳,۹۱۸,۶۶۳ bonus و عایدی اضافه بر حقوق ۱,۵۴۸,۶۳۲ perks)

Daniel Hesse

Daniel Hesse

Daniel Hesse

از نوامبر ۲۰۰۷ بدین سو مدیر اجرایی در کمپانی Sprint Nextel‌ بوده و در سال ۲۰۱۲ بالغ بر ۵٫۱۶۹٫۷۹۱ دلار بوده است.(شامل پاداش ۵,۰۰۲,۴۵۷ bonus و عایدی اضافه بر حقوق ۱۶۷,۳۳۴ perks)

Virginia Rometty

Virginia Rometty

Virginia Rometty

رئیس هیئت مدیره، پرزیدنت و مدیر اجرایی آی بی ام از ابتدای ۲۰۱۲ بدین سو است و مجموع پاداش و مزایای دریافتی وی ۴٫۶۰۲٫۷۲۵ دلار است. (شامل پاداش ۳,۹۱۵,۰۰۰ و عایدی اضافه بر حقوق ۶۸۷,۷۲۵ perks)

logo-samandehi