چهارشنبه، 16 مهر 93 - 12:39
1123c0e628b5ff56f753c5301a6262b1_XL
ایرانسل از معرفی مودم‌های مبتنی بر نسل سوم و چهارم اینترنت همراه خود و آغاز پیش ثبت نام این مودم ها در نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۴ خبر داد.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، پس از راه اندازی موفقیت آمیز نسل سوم و چهارم شبکه باند پهن همراه ایرانسل و توسعه پرشتاب این شبکه، با معرفی مودم های ۳G و ۴G ایرانسل، پیش ثبت نام این مودم ها در نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۴ آغاز شده است.
 مشترکین سیم کارت های ایرانسل، با استفاده از سیم کارت فعلی خود میتوانند از خدمات نسل سه (۳G) ایرانسل بر روی گوشی های تلفن همراه و یا این مودم ها برخوردار شوند و برای استفاده از خدمات شبکه نسل چهارم (۴G)، نیازمند خرید سیم کارت های نسل چهارم (USIM) هستند که به قیمت ۲۰ هزار تومان ارائه خواهند شد. این مودم ها به منظور فراهم نمودن امکان دسترسی آسان تر به اینترنت همراه ایرانسل با استفاده از دستگاه های دیگری به غیر از گوشی تلفن همراه، عرضه می شوند. این مودم ها که دارای قابلیت اتصال به شبکه های GPRS، EDGE، ۳G و ۴G براساس مدل می باشند، در دو حالت قابل نصب از طریق پورت USB و اتصال از طریق Wi Fi ارائه شده اند. مودم های نسل ۳ و ۴ ایرانسل دارای پنل ارسال و دریافت پیامک بوده و در هر مدل قابلیت ویژه ای همچون پنل مدیریت مصرف دیتا، صفحه نمایشگر، نشانگر وضعیت اتصال به شبکه، امکان اتصال کارت حافظه SD و حتی امکان استفاده از مودم به عنوان شارژر موبایل نیز گنجانده شده است.
براساس این گزارش، چهار مدل مودم همراه نسل سه و سه مدل مودم همراه ۳G/4G ایرانسل، همزمان با برپایی نمایشگاه بین المللی ایران تلکام ۲۰۱۴ رو نمایی شده اند. مدل E3533 یک مودم USB با قابلیت اتصال به شبکه های GPRS، EDGE و ۳G است که به نشانگر وضعیت اتصال به شبکه و پنل ارسال و دریافت SMS مجهز است. این مودم با قیمت ۱۱۹هزار و ۹۰۰ تومان به بازار عرضه خواهد شد. مودم همراه مدل E8231 ایرانسل از شبکه های GPRS، EDGE و  ۳G پشتیبانی میکند و با قابلیت اتصال Plug and Play، پنل تبادل SMS و قابلیت اتصال از طریق Wi Fi و قیمت ۱۴۹هزار و ۹۰۰ تومان به بازار عرضه خواهد شد.
مدل E5730 با مشخصاتی نظیر پشتیانی از شبکه های GPRS، EDGE و ۳G، پنل تبادل پیامک، قابلیت استفاده به عنوان شارژ تلفن همراه (Power bank)، قابلیت اتصال به اینترنت از طریق کابل USB، قابلیت اتصال به اینترنت از طریق کابل شبکه (Rj45) و یا شبکه Wi Fi و پنل مدیریت مصرف دیتا با قیمت ۲۹۹هزار و ۹۰۰ تومان به بازار عرضه خواهد شد. مدل E5336 هم با پشتیبانی از شبکه های GPRS، EDGE و ۳G، صفحه نمایشگر، پنل تبادل پیامک، قابلیت اتصال کارت حافظه SD و قابلیت اتصال به اینترنت از طریق کابل USB و Wi Fi با قیمت ۲۶۹هزار و ۹۰۰ تومان به بازار عرضه میشود.
مودم E3372 ایرانسل با قابلیت اتصال به شبکه های GPRS، EDGE، ۳G و ۴G، نصب آسان (Plug and Play)، پنل تبادل پیامک، نشانگر اتصال به شبکه، پنل مدیریت مصرف دیتا و قابلیت اتصال کارت حافظه SD به قیمت ۲۴۹هزار و ۹۰۰ تومان و مدل E5372 هم با قابلیت پشتیبانی از شبکه های GPRS، EDGE، ۳G و ۴G، صفحه نمایش، پنل تبادل پیامک، ارتباط با اینترنت از طریق Wi Fi و کابل USB و اتصال کارت حافظه SD با قیمت ۴۷۹ هزار و ۹۰۰ تومان به بازار عرضه میشود.
مودم مدل E5373 ایرانسل هم با پشتیبانی از شبکه های GPRS، EDGE، ۳G و ۴G، پنل تبادل پیامک، نشانگر وضعیت باتری و اتصال شبکه و قابلیت اتصال به اینترنت از طریق کابل USB و Wi Fi هم با قیمت ۳۱۹هزار و ۹۰۰ تومان به بازار ارتباطات کشور عرضه خواهد شد.
بنابر اعلام، متقاضیان میتوانند تا ۱۷ مهر و با مراجعه به سالن اختصاصی ایرانسل (سالن ۲۷) در نمایشگاه بین المللی ایران تلکام ۲۰۱۴ نسب به انجام مراحل پیش ثبت نام مودم های نسل سوم و چهارم اینترنت همراه ایرانسل اقدام کنند.

logo-samandehi