دوشنبه، 05 فروردین 92 - 12:36

 در این مطلب لوازم جانبی جالبی را برایتان معرفی کرده ایم که می توانید برای گوشی هوشمند آی‌فون خود خریداری و استفاده کنید. این لوازم در حوزه های متنوعی هستند و در میان آنها می توانید از لنز دوربین تا قاب شارژر را پیدا کنید.

Eye TV W

Eye TV W

این جعبه کوچک آنتن‌دار می تواند آی‌پد یا آی‌فون شما را به یک تلویزیون قابل حمل تبدیل کند. با این وسیله می توانید با کیفیت خوب برنامه های تلویزیون را حداکثر تا ۹ ساعت در آی‌پد و ۴ ساعت در آی‌فون (با شارژ کامل) تماشا کنید. همچنین می‌توانید از آن به عنوان رادیو نیز استفاده کنید.

Twelve South High-Rise

Twelve South High-Rise

این پایه فلزی برای قرار گرفتن آی‌فون است. فرقی نی کند در خانه باشید یا در محل کار، HiRise به شما اجازه می دهد تا با Skype یا FaceTime بتوانید بدون نیاز به دستان خود ارتباط تصویری برقرار کنید. این پایه برای همه قاب ها قابلیت تنظیم دارد و از آن می توان برای آی‌فون ۵، آی‌پد مینی، آی‌پاد تاچ و آی‌پاد نانو استفاده کرد.

Wahoo Speed Tracker

Wahoo Speed Tracker

خوب است در سال ۲۰۱۴ میلادی از نخستین حسگر سرعتی پدال Bluetooth Smart استفاده کنید. این حسگر سرعت پدال زدن، حرکات و مسافت طی شده توسط کاربر را ثبت می کند. این کار را با اپلیکیشن رایگانی به نام Wahoo Fitness و از طریق اتصال بی سیم انجام می دهد.

Griffin Powerdock 5

Griffin Powerdock 5

آیا برای شارژ همه دستگاه های اپلی خود جا کم دارید. حل کننده این مشکل یک پایه شارژر همگانی است که می توانید خریداری و استفاده کنید. این پایه، چندین پورت USB دارد و ۵ دستگاه مبتنی بر iOS جا دارد. وسایل را به صورت افقی و کتابی در کنار هم قرار می دهید و می توانید هر ۵ تا رابه طور همزمان شارژ کنید.

Mophie Juice Pack Plus

Mophie Juice Pack Plus

گاهی روشن نگه داشتن گوشی و جلوگیری از تمام شدن باتری آن برایتان وضعیت حیاتی پیدا می کند. یعنی به هر قیمتی نباید گوشی خاموش شود. این جا است که Mophie Juice Pack به داد کاربر می رسد. این دستگاه ۱۲ درصد باتری به آی‌فون می بخشد. این وسیله در واقع یک قاب پلاستیکی است که با بافت دولایه خود نقش محافظ صوتی آی‌فون را نیز بازی می کند.

Twelve South Plug Bug

Twelve South Plug Bug

این شارژر دیواری ۲٫۱-Amp USB به شارژر MacBook Power می چسبد و آداپتور آن را به شارژر دوگانه تبدیل می کند. این دستگاه در بیشتر کشورها قابل استفاده است  برای مواقعی که در سفر هستید، کاربرد بسیار و حدود ۶۹ گرم وزن دارد.

Ollo Clip Quick Connect lens

Ollo Clip Quick Connect lens

این لنز به گوشی آی‌فون ۵ وصل می شود و می توانید با آن فیش‌آی، واید انگل و ماکرو عکاسی کنید. این لنز به هیچ اپلیکیشن اضافه ای نیاز ندارد و می توانید با همان نرم‌افزار معمولی دوربین آن را سینک کنید.

Koubachi Wi-Fi Plant Sensor Outdoor

Koubachi Wi-Fi Plant Sensor Outdoor

این دستگاه کاربرد جالبی دارد. آن را به گلدان گیاه موردنظر خود وصل کنید و این وسیله از طریق وای‌فای به آی‌فون وصل می شود و شما می توانید همه اطلاعات لازم برای سالم و زنده نگه داشتن گیاه خود را از آن دریافت کنید. این دستگاه به شما اعلام می کند چه زمانی باید به گیاه آب بدهید و آیا کود نیاز دارد یا خیر.

Zepp GolfSense Sensor

Zepp GolfSense Sensor

این حسگر که همچون محفظه نگهداری کلید است و همه حرکات را به صورت سه بعدی ثبت می کند. این وسیله فقط ۱۷ گرم وزن دارد و می توانید به راحتی آن را به وسیله ای که می خواهید وصل کنید.

Elgato EyeTV Mobile with Lightning Connector

245739_112

این دستگاه به پورت Lightning در آی‌فون ۵، ۵c، ۵s و نسل پنجم آی‌پاد تاچ وصل می شود و به واسطه آن می توانید به شبکه های Freeview دسترسی داشته باشید. همچنین می توانید به اینترنت نیز وصل شوید. با اپلیکیشن این دستگاه می توانید پخش محتویات را اجرا یا متوقف کنید. یا برنامه تلویزیونی موردنظر خود را ضبط کنید تا در زمان بیکاری مشاهده کنید.

logo-samandehi