شنبه، 26 مهر 93 - 10:14

 

کمپانی اپل در یک کنفرانس خبری از محصولات جدید خود رونمایی کرد که تمام آن‌ها حرف زیادی برای گفتن داشتند. طی این کنفرانس آی‌پد ایر ۲ و آی‌پد مینی ۳ معرفی شدند که از قابلیت‌ها و ویژگی‌های خوب و خارق العاده‌ای بهره می‌برند.

Apple-iPad-Air-2-all-the-official-images-15

ما در این مقاله قصد داریم تا با تصاویر رسمی منتشر شده از آی‌پد ایر ۲ آشنا شویم و نگاهی نزدیک‌تر به طراحی این محصول داشته باشیم. اگر به خاطر داشته باشید، سال گذشته اپل برای آی‌پد ایر یک تیزر تبلیغاتی را طراحی کرده بود که در آن ضخامت تبلت اپل با یک مداد برابر بود، اما اپل امروز در یک تیزر جدید مقداری را از ضخامت آن مداد برید و از این طریق آی‌پد ایر ۲ را ۱۸ درصد نازک‌تر از نسخه قبلی اعلام کرد. ضخامت این دستگاه بسیار کم و در حدود ۶٫۱ میلی متر است که لقب باریک‌ترین تبلت جهان را به خود گرفته است.

Apple-iPad-Air-2-all-the-official-images-(5)

از لحاظ مشخصات سخت افزاری نیز آی‌پد ایر ۲ بهبود‌های قابل مشاهده‌ای نسبت به آی‌پد ایر داشته و از یک پردازنده دو هسته‌ای جدید با نام A8X استفاده می‌کند که ۶۴ بیتی است.

Apple-iPad-Air-2-all-the-official-images-(2)

دوربین این دستگاه نیز همانند اغلب محصولات جدید اپل ۸ مگاپیکسلی بوده و از قابلیت‌هایی نظیر حرکت آهسته و تایم‌لپس بهره می‌برد. حال بیایید به تماشای تصاویر رسمی منتشر شده از آی‌پد ایر ۲ بنشینیم.

Apple-iPad-Air-2-all-the-official-images-(20) Apple-iPad-Air-2-all-the-official-images-(16) Apple-iPad-Air-2-all-the-official-images-(12) Apple-iPad-Air-2-all-the-official-images-(14) Apple-iPad-Air-2-all-the-official-images-(9)12 Apple-iPad-Air-2-all-the-official-images-(9) Apple-iPad-Air-2-all-the-official-images-(8) Apple-iPad-Air-2-all-the-official-images-(6) Apple-iPad-Air-2-all-the-official-images-(10) Apple-iPad-Air-2-all-the-official-images-(19) Apple-iPad-Air-2-all-the-official-images-(18) Apple-iPad-Air-2-all-the-official-images-(1) Apple-iPad-Air-2-all-the-official-images-(2) Apple-iPad-Air-2-all-the-official-images-(3) Apple-iPad-Air-2-all-the-official-images-(4)

logo-samandehi