شنبه، 26 بهمن 92 - 05:26

 

Zeal

المپیک زمستانی آغاز شده است و گویا شرکت‌های فناوری نیز در این بین فرصتی یافته‌اند تا با معرفی محصولات تازه خود جانی به بخش فناوری این سنت سالانه بدهند. شرکت Zeal به عنوان شرکت سازنده‌ی عینک‌های ایمنی مخصوص اسکی فعال است. این شرکت اولین شرکتی است که عینک‌های خود را به نمایشگرهای داخلی و دوربین HD مجهز کرد. زیل امسال عینک اسکی خود را با بروزرسانی‌های تازه سخت افزاری و ویژگی‌های جدیدی معرفی کرده است.

نسخه‌ی جدید عینک‌های ساخت این شرکت از امکاناتی همچون دوربین ۱۰۸۰p HD ، لنز با زاویه‌ی باز ۱۷۰ درجه‌ و میکروفن داخلی به همراه منظره یاب برخوردار است. این نسخه همچنین به امکان اتصال به وای-فای نیز مجهز شده است تا کاربران بتوانند به راحتی با اتصال به شبکه، ویدیوهای‌شان را به اشتراک بگذارند یا آن‌ها را به طور زنده از طریق تلفن هوشمند پخش کنند. HD2 همچنین به امکان پخش حرکت آهسته نیز مجهز شده است و در شرایط نور کم عملکرد بهتری نشان می‌دهد.

دکمه‌های این نسخه‌ی جدید برای راحتی کار با دستکش بزرگ تر طراحی شده‌اند و حسگرهای دمایی نیز در اطراف آن قرار گرفته اند. کیفیت تصویر در این دوربین از ۸ مگاپیکسل به ۱۲ مگاپیکسل ارتقا داده شده است. در بخش داخلی Zeal از فریم کوچک تر و سبک تری استفاده کرده است تا برای افراد بیشتری قابل استفاده باشد. لنزهای قابل استفاده در این دوربین نیز تنوع بیشتری یافته‌اند و ورزشکار می‌تواند برحسب نیاز از هریک از آن‌ها استفاده کند.

قیمت خرده فروشی این عینک‌ها بین ۲۹۹ تا ۳۹۹ دلار خواهد بود و احتمالا امسال به بازار عرضه خواهند شد، ضمن اینکه لنزهای کمکی نیز بین ۴۰ تا ۵۰ دلار قیمت خواهند داشت.

احتمالا دیدن صحنه‌های هیجان انگیز اسکی از زاویه‌ی دید این دوربین برای شما هم بسیار جالب خواهند بود، پس پیشنهادات خود را در این خصوص با ما و سایر دوستان در بخش نظرات در میان بگذارید.

logo-samandehi