چهارشنبه، 10 آبان 96 - 09:27

میزهای لمسی با کاربردی اختصاصی برای صنعت هتلداری ساخته و طراحی شده، از نمایشگر لمسی و نرم افزاری ساده و قدرتمند به زبان های فارسی، انگلیسی و عربی  ساخته شده است.از آنجایی که مسافرین و گردشگران بخشی از زمان استراحت خود را در هتل  می گذرانند، به طور معمول به خاطر نبود وسایل سرگرم کننده  در قسمت هایی از هتل که پذیرای مهمانان بصورت موقت می باشد مانند لابی هتل ها، مسافرین و مهمانان نمی توانند به خوبی از زمان فراغت خود استفاده نمایند.

 

 

 

از طرفی در هتل جای خالی وسیله ای کارآمد که بتواند نیازهای اطلاعاتی مسافرین را برطرف کند، بسیار محسوس می باشد. به عنوان مثال وقتی یک مسافر از شهر و یا کشور دیگری وارد یک شهر می شود تمایل دارد قبل از گشت و گذار در شهر و قبل از خروج از هتل بتواند برای خود برنامه ای مشخص پیاده کند و بداند چگونه از حداکثر زمان خود استفاده و در نتیجه از تمام نقاط دیدنی شهر بازدید کند.

میزهای لمسی EPR علاوه بر پوشش دادن تمامی نیازهای اطلاعاتی مسافرین این امکان را برای مدیران هتل فراهم می نماید تا خدمات و امکانات هتل خود را از طریق این دستگاه به بهترین شکل ممکن و با بازدهی بسیار بالا به مسافرین و مهمانان خود معرفی نماید.

امکانات نرم افزاری

– تور مجازی شهری و مشاهده تمامی اماکن دیدنی، تاریخی، تفریحی و اداری

– گالری تصاویر بصورت جذاب و کاملا تعاملی

– امکان مسیر یابی و دسترسی سریع به نقشه شهری و درخواست چاپ مسیر

– آگاهی از خدمات و امکانات هتل

– بازی و سرگرمی های متنوع لمسی برای پر کردن اوقات فراغت مسافرین در لابی هتل و اتاق های ویژه (VIP )

– امکان تعیین نام کاربری و حداکثر زمان استفاده از میز برای میهمان

تور مجازی و نقشه شهری

یک از امکانات بسیار پیشرفته این میزها، امکان مشاهده اماکن تفریحی و دیدنی شهرها می باشد که مسافر میتواند بصورت عکس، فیلم و یا تصاویر سه بعدی از آن ها اطلاع پیدا کرده و تاریخچه و توضیحات مربوط به آن مکان ها را مطالعه نماید. همچنین مسافر میتواند با انتخاب یک مکان، موقعیت جغرافیایی و نحوه رسیدن از هتل به آن نقطه را بروی نقشه شهری گوگل (Google map) که بصورت نرم افزاری برای میزها طراحی شده است به راحتی پیدا کند و همچنین نقشه و مسیر رسیدن به مکان های مورد نظر خود از طریق این میزها چاپ نماید.

 

logo-samandehi