شنبه، 17 خرداد 93 - 11:05

 

تولید محصولات هوشمند در همه زمینه ها گسترش پیدا کرده است و کاربران هر روز منتظر یک ایده و محصول منحصربفرد می باشند. اکنون یک محصول پوشیدنی هوشمند و بسیار ضروری برای کاربران معرفی شده است.

کمپانی OMsignal به تازگی از جدیدترین مدل لباس‌های هوشمند خود رونمایی کرده که می‌تواند هنگام ورزش تمام اطلاعات حیاتی بدن شما را آنالیز و در لحظه به شما نشان دهد. با ویژگی‌هایی که این لباس‌های ورزشی ارائه می‌کنند، می‌توان آنها را اولین نمونه نسل بعدی لباس‌های هوشمند دانست که در آینده‌ای نزدیک انتخاب اول ورزشکاران خواهد بود.

در این نوع لباس های هوشمند، سنسورهای سرعت‌سنج و سنجش ضربان قلب تعبیه شده تا گزارشی لحظه‌ای به اپلیکیشن اختصاصی این شرکت که بر روی گوشی هوشمند شما نصب شده، ارسال کند. در همان زمان سنسورهایی نیز میزان کالری سوخته شده بدن شما ثبت و ضبط می‌کنند.

پارچه‌ این لباس از دیگر ویژگی‌های جالب‌توجه آن است. جنس این لباس‌ها از نوعی پارچه کشی و قابل شستشو با ماشین است که بالاتنه شما را تشویق به جریان بیشتر خون می‌کند؛ چه در هنگام فعالیت ورزشی و چه بعد از آن جهت در روند ریکاوری.

این لباس‌ها دارای یک جعبه کوچک سیاه هستند که اطلاعات سنسورهای موجود در لباس را ذخیره می‌کند و جهت آنالیز حرفه‌ای، به وسیله بلوتوث، به گوشی وشمند موردنظر شما می‌فرستد. عمر باتری این جعبه‌های کوچک تا ۳۰ ساعت تخمین زده شده و قابلیت استفاده مداوم تا ۳ یا ۴ روز بدون نیاز به شارژ را دارد.

اپلیکیشن این لباس‌ها در حال حاضر تنها برای دستگاه‌های iOS منتشر شده و نسخه اندرویدی آن هم‌اکنون در حال تولید است که می‌تواند بازار بسیار وسیعی را برای این نسل جدید لباس‌ها فراهم کند. اپلیکیشن این لباس‌ها دارای ویژگی‌های فوق‌العاده زیادی است که نشان دادن ضربان قلب، میزان عمق و تعداد دم و بازدم‌های شما و ارائه گزارش از میزان استرس شما از کارهای متداول آن است.

این لباس‌های هوشمند در انواع بدون آستین، لباس زیر، معمولی و آستین بلند و در ۶ رنگ به فروش خواهند رسید. قیمت ابتدایی که برای فروش آن‌ها در نظر گرفته شده ۱۹۹ دلار آمریکاست، اما با یافتن بازارهای جدید، قطعا قیمت آن پایین‌تر خواهد آمد.

logo-samandehi