یکشنبه، 10 مرداد 95 - 08:43

با عرضه‌ی رسمی بازی پوکمون گو (Pokémon Go) در کشور خودمان احتمالا خیلی از شما عزیزان گجت نیوزی هم این روزها در حال تجربه‌ی این بازی بر روی اسمارت فون و تبلت‌های خود هستید. اگر برای شما هم اینگونه است، پس این کیس آیفون مخصوص پوکمون گو که به‌تازگی معرفی شده است را از دست ندهید.

mplold0pry8ts0ybgiaz-copy

زمانی که شما می‌خواهید یک هیولاهای پوکمون را شکار کنید و آن را به مجموعه‌ی کلکسیون فانتزی خود اضافه کنید، لازم است که از توپ‌های پوک بال استفاده کنید. این توپ‌ها که قرمز و سفید و به‌صورت مجازی در بازی وجود دارد، پوکمون‌ها را به سمت خود جذب کرده و به نوعی مشابه یک اسباب بازی مورد علاقه برای آنها عمل می‌کنند.

اما اگر بازی پوکمون گو را برای مدتی تجربه کنید، متوجه می‌شوید که پرتاب دقیق این توپ‌های پوک بال کار بسیار دشواری است و اکثر مواقعی که شما این توپ‌ها را به سمت پوکمون مورد نظر خود پرتاب می‌کنید، تیرتان به خطا می‌رود. از آنجا که ظرفیت توپ‌ها نیز به‌صورت محدود است و در صورت تمام شدن آنها، باید آنها را بخرید و یا بعد از مدت طولانی جستجو، پیدایشان کنید، بنابراین بسیار مهم است که بتوانید هدر دادن آنها را متوقف کنید و با پرتاب‌های دقیق، بهترین استفاده را از موجودی پوک بال‌های خود داشته باشید.

برای این کار دو روش وجود دارد: اول اینکه آنقدر توپ‌های پوک بال را هدر بدهید و تمرین کنید تا سرانجام به مهارت مناسبی برسید و بتوانید بدون هدر دادنشان، پوکمون‌ها را به سمت خود بکشانید. اما همه‌ی ما می‌دانیم که این روش مورد علاقه‌ی ما و شما نیست، بنابراین وقت آن است که به سراغ روش دوم برویم که به نوعی یک تقلب جزئی در گیم پلی نیز به‌حساب می‌آید! بله منظورمان همان کیس آیفون مورد نظر در این مطلب است که به‌تازگی توسط یک طراح در سطح جهان معرفی شده است.

جان کلیور (Jon Cleaver) نام طراح این کیس آیفون خلاقانه است و از آنجا که تب بازی پوکمون گو این روزها به‌شدت افزایش یافته است، او نیز سعی کرده با معرفی این قاب برای علاقه‌مندان این بازی، وسیله‌ی جذابی را برای لذت بردن بیش از پیش از گیم پلی خود فراهم کند. همانطور که در تصاویر کیس آیفون مخصوص شکار پوکمون‌ها کاملا مشخص است، شما یک مسیر پلاستیکی کاملا مشخص و سر راست را در زیر انگشتان خود خواهید داشت و تنها کاری که برای شکار پوکمون مورد نظر لازم است انجام دهید، این است که توپ را لمس کرده و انگشت خود را از ابتدا تا انتهای این مسیر ثابت بکشید.

طول این مسیر و جهت آن بسیار دقیق تنظیم شده است و اگر دست خود را در آن به حرکت در بیاورید، توپ‌های پوک بال شما به بهترین شکل ممکن برای پوکمون مورد نظرتان پرتاب می‌شوند و می‌توانید بدون هدر دادن حتی یک توپ، آن هیولا را شکار و به کلکسیون خود اضافه کنید. البته برای بعضی از گیمرهای پوکمون گو شاید استفاده از این روش چندان جالب نباشد و آنها ترجیح بدهند که با همان سختی پیش‌فرض بازی، به شکار هیولاها بپردازند تا بتوانند یک شیرینی لذت‌بخش را بعد از شکار پر از تلاش خود تجربه کنند.

اما خب نظر همه‌ی کاربران اینگونه نیست و خیلی‌ها علاقه دارند که از این کیس آیفون مخصوص بهره ببرند. اگر شما هم به این دسته تعلق دارید، کافی است که به این لینک در وبسایت مای مینی فکتوری بروید تا نقشه‌ی ساخت این کیس آیفون مخصوص را به‌صورت رایگان دریافت کنید. بله درست خواندید، این قاب توسط کمپانی یا شرکت خاصی تولید نشده است و اگر می‌خواهید که از آن بر روی دیوایس خود بهره ببرید، لازم است که نقشه‌های سه بعدی آن را دانلود کنید و سپس با استفاده از یک پرینتر سه بعدی، آن را چاپ کنید.

طبیعی است که رنگ و ظاهر این کیس به سلیقه‌ی خودتان بستگی دارد، اما باید بدانید که این قاب خلاقانه تنها بر روی بدنه‌ی آیفون ۶ جواب می‌دهد و به دلایل فیزیکی نمی‌توان از آن بر روی اسمارت فون‌های دیگر استفاده کرد؛ البته اگر کار کردن با فایل‌های سه بعدی را بلد باشید، می‌توانید طرح‌های ساخت این کیس را تغییر دهد و ابعاد و طرح آن را برای مدل دیوایس خودتان سازگار کنید.

logo-samandehi