شنبه، ۱۷ فروردین ۹۸ - ۰۳:۴۹

شهردار اصفهان گفت: معاونت برنامهریزی و توسعه سرمایه انسانی مغز متفکر شهرداري اصفهان است، بنابراين اصلاح ساختار شهرداري بايد از طريق اين معاونت صورت گيرد.به  نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت الله نوروزی در مراسم تکريم و معارفه معاون برنامه‌ريزي و توسعه سرمايه انساني شهرداري اصفهان با بيان اينکه شهرداري اصفهان با وجود شرايط اقتصادي نه چندان مطلوب کشور سال گذشته توانست بخش اعظمي از بدهي‌هاي خود را پرداخت کند، اظهار كرد: بسياري از مشكلات مالي شهرداري از طريق اوراق مشاركت براي سال ۹۸ تعيين تكليف شد.

وی با بیان اینکه اصلاح ساختار شهرداری بايد از طريق معاونت برنامه‌ريزي و سرمايه انساني شهرداري اصفهان صورت بگيرد، افزود: بيشتر امور اين معاونت با کارهاي علمي و پژوهشي عجين شده است و مانند يک مغز متفکر براي سيستم شهرداري عمل مي‌كند.شهردار اصفهان تصریح کرد: شاید کارهایی که از طريق اين معاونت انجام مي شود چندان براي مردم و حتي برخي کاركنان شهرداري ملموس نباشد، اما نتيجه اقدامات معاونت برنامه‌ريزي، هوشمندتر شدن امور شهر و شهرداري است.

نوروزی اظهار کرد: دکتر ارباب شیرانی به عنوان معاون قبلی از پشتوانه علمي خوبي برخوردار بود و توانست با کار پژوهشي و منطقي شهرداري را در مسير علمي قرار دهد؛ معاون جديد نيز بايد مسير علمي ايجاد شده در معاونت برنامه‌ريزي را با سرعت بيشتري ادامه دهد. وی خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش ۳۷ درصدی که در بودجه سال ۹۸ ایجاد کرديم بايد سرعت تحقق بودجه در سال جاري بيشتر شود که اين مهم با كمك فكري معاونت برنامه ريزي شهرداري ممكن است.

وی با بیان اینکه معاون جدید مديري دورانديش و با تدبير است و با سابقه کار در بخش دولتي و خصوصي مي تواند از طريق برنامه ريزي و حمايت هايي که از بيرون دريافت مي‌کند، شهرداري را در مسير سريع اهداف خود قرار دهد، گفت: يكي از اقدامات ارزشمند دوره قبلي معاونت برنامه ريزي، اجراي طرح تعالي سازماني بود كه اميدوارم با دريافت نتايج آن شهرداري به نقاط ضعف خود واقف شود و براي رفع آن قدم بردارد.

وی بیان کرد: اداره کل سرمایه انسانی شهرداري بايد از حالت جزيره‌اي خارج شده و با معاونت برنامه ريزي شهرداري، پيوند برقرار کند؛ سال گذشته بدون اينکه يك نفر از شهرداري اخراج شود اقدام به كاهش نيروي انساني از طريق بازنشستگي كرديم تا مديريت شهري چابك‌تر شود.بهروز ارباب شیرانی، معاون سابق برنامه ریزی و توسعه سرمايه انساني شهرداري اصفهان در ادامه اين جلسه، اظهار کرد: نيروها به عنوان سرمايه فکري و پژوهشي همواره ياري رسان شهرداري بوده‌اند؛ اين معاونت با ظرفيت‌هايي که دارد مي‌تواند در پيشبرد اهداف شهرداري اصفهان مؤثر باشد.

علیرضا صادقیان، معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمايه انساني شهرداري اصفهان نيز اظهار کرد: معاونت برنامه‌ريزي وظيفه روشن نگهداشتن چراغي را دارد که مسير آينده شهرداري و شهر را مشخص مي‌کند.

وی افزود: سازمانی موفق‌تر است که از سرمایه‌های انساني خود بهترين بهره را ببرد و اين معاونت در کنار اينکه چشم انداز شهر را تدوين مي کند، استفاده بهينه از بزرگترين سرمايه شهرداري يعني نيروهاي انساني را به عهده دارد.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداري اصفهان گفت: يکي از وظايف ما اين است که از سرمايه هاي بيرون شهرداري که شهروندان هستند نيز به خوبي استفاده کنيم و مسير شهرداري را براي تحقق خواسته هاي شهروندان و اهداف سازماني هموار كنيم.

به گزارش ایمنا، در این مراسم با حکم شهردار اصفهان علیرضا صادقیان به عنوان معاون برنامه ريزي و توسعه سرمايه انساني شهرداري اصفهان معرفي و از زحمات و تلاش‌هاي بهروز ارباب شيراني معاون سابق قدرداني شد.

شرکت  پویاسازان

گروه آیسا

منبع

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi